Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City-coach Guardiola kritisch na uit handen geven zege

City-coach Guardiola kritisch na uit handen geven zege

MANCHESTER CITY (ANP/AFP) - Manchester City-trainer Pep Guardiola zei na afloop van het gelijkspel tegen Crystal Palace dat zijn club het niet verdiende te winnen. "In het strafschopgebied moet je voorzichtig zijn en dat waren we niet", aldus de coach over de gelijkmaker die viel uit een penalty.

De coach weigerde te spreken van pech. "Het was verdiend. We hebben twee punten weggegeven." De club stond een kwartier voor tijd met 2-0 voor. Toch werd het 2-2. De Fransman Michael Olise maakte de gelijkmaker diep in de blessuretijd.

City is bezig aan een matige reeks. De laatste drie thuisduels leverden geen overwinning op. Volgens Guardiola is de club niet consistent genoeg. "En daar zijn allerlei redenen voor." Het is de eerste keer sinds december 2016 dat City in drie thuiswedstrijden op een rij niet minimaal één keer weet te winnen.

De club speelt dinsdag in de halve finale van het WK voor clubs tegen het Japanse Urawa Red Diamonds. De finale is al vrijdag. "Een zes à zeven uur durende vlucht met dit resultaat, slechts drie dagen om te herstellen en drie dagen voor de mogelijke finale", zei Guardiola vooruitblikkend. "Het is wat het is."

Meer uit Voetbal

Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

30 minuten geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

1 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

1 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

1 uur geleden
Chelsea kan niet winnen van verrassingsploeg Qarabag

BAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.

3 uur geleden
Feyenoord lang zonder Hwang, Steijn mist duel in Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft donderdag voor de Europa League-wedstrijd bij VfB Stuttgart niet de beschikking over middenvelders Hwang In-beom, Sem Steijn en Oussama Targhalline. Hwang is zelfs zes tot acht weken uitgeschakeld met een blessure. Dat zei Van Persie een dag voor het duel in Duitsland.

3 uur geleden
PSG ziet Dembélé, Hakimi en Mendes weken wegvallen door blessures

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.

5 uur geleden