City-coach Guardiola kritisch na uit handen geven zege
MANCHESTER CITY (ANP/AFP) - Manchester City-trainer Pep Guardiola zei na afloop van het gelijkspel tegen Crystal Palace dat zijn club het niet verdiende te winnen. "In het strafschopgebied moet je voorzichtig zijn en dat waren we niet", aldus de coach over de gelijkmaker die viel uit een penalty.
De coach weigerde te spreken van pech. "Het was verdiend. We hebben twee punten weggegeven." De club stond een kwartier voor tijd met 2-0 voor. Toch werd het 2-2. De Fransman Michael Olise maakte de gelijkmaker diep in de blessuretijd.
City is bezig aan een matige reeks. De laatste drie thuisduels leverden geen overwinning op. Volgens Guardiola is de club niet consistent genoeg. "En daar zijn allerlei redenen voor." Het is de eerste keer sinds december 2016 dat City in drie thuiswedstrijden op een rij niet minimaal één keer weet te winnen.
De club speelt dinsdag in de halve finale van het WK voor clubs tegen het Japanse Urawa Red Diamonds. De finale is al vrijdag. "Een zes à zeven uur durende vlucht met dit resultaat, slechts drie dagen om te herstellen en drie dagen voor de mogelijke finale", zei Guardiola vooruitblikkend. "Het is wat het is."
Meer uit Voetbal
FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Voorzitter Bernd Neuendorf van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino een "doorzichtige manoeuvre" genoemd. Volgens Neuendorf wil Infantino zo zijn herverkiezing veiligstellen, zei hij in reactie op een vraag van het Duitse persbureau dpa.
8 minuten geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber doet donderdag naar alle waarschijnlijkheid niet mee in de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Duitsland in de Nations League. De verdediger ontbrak dinsdag op het trainingsveld in Zeist. Maandag deed Timber ook al niet mee aan de eerste oefensessie onder leiding van de nieuwe bondscoach Xavi Hérnandez. Toen zat hij aan de rand van het trainingsveld op een hometrainer.
47 minuten geledenZEIST (ANP) - Joey Veerman wil na zijn terugkeer bij Oranje niet meer terugkijken op het verleden. De middenvelder werd na het Europees kampioenschap van 2024 in Duitsland niet meer opgeroepen door Ronald Koeman en maakt nu ruim twee jaar later, onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández, voor het eerst weer deel uit van de selectie van het Nederlands elftal.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat van Curaçao heeft laconiek gereageerd op de beslissing van Sontje Hansen om niet meer voor het land uit te komen. De oud-speler van Ajax en NEC zou teleurgesteld zijn over zijn beperkte speeltijd tijdens het afgelopen WK.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')
16 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.
19 uur geleden