City-coach Guardiola heeft na uitvallen Silva zorgen om blessures
MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City maakt zich na het uitvallen van Bernardo Silva in het Champions League-duel met Rode Ster Belgrado zorgen over zijn lange lijst met geblesseerde spelers. De middenvelder moest vlak voor rust met een blessure van het veld.
Guardiola kan al even niet beschikken over Kevin De Bruyne, John Stones, Jack Grealish en Mateo Kovacic. "Ik heb nog niet met de artsen gesproken, maar ik ga ervan uit dat Silva de komende wedstrijden niet kan spelen", zei de coach. "We komen in de problemen met al die blessures. Al wil ik het ook niet als excuus gaan aanvoeren. Maar als je vijf hele, hele belangrijke spelers voor een lange tijd moet missen, dan is dat lastig. Maar we zullen het ermee moeten doen."
Manchester City won met 3-1 van Rode Ster Belgrado. Zaterdag speelt de Engelse kampioen in de competitie tegen Nottingham Forest.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
4 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
5 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
7 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
8 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
8 uur geleden