City-coach Guardiola heeft na uitvallen Silva zorgen om blessures
MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City maakt zich na het uitvallen van Bernardo Silva in het Champions League-duel met Rode Ster Belgrado zorgen over zijn lange lijst met geblesseerde spelers. De middenvelder moest vlak voor rust met een blessure van het veld.
Guardiola kan al even niet beschikken over Kevin De Bruyne, John Stones, Jack Grealish en Mateo Kovacic. "Ik heb nog niet met de artsen gesproken, maar ik ga ervan uit dat Silva de komende wedstrijden niet kan spelen", zei de coach. "We komen in de problemen met al die blessures. Al wil ik het ook niet als excuus gaan aanvoeren. Maar als je vijf hele, hele belangrijke spelers voor een lange tijd moet missen, dan is dat lastig. Maar we zullen het ermee moeten doen."
Manchester City won met 3-1 van Rode Ster Belgrado. Zaterdag speelt de Engelse kampioen in de competitie tegen Nottingham Forest.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
19 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
21 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
22 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
22 uur geleden