City alleen geïnteresseerd in Kane als Spurs wil onderhandelen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola heeft toegegeven dat Manchester City zeker zal proberen Harry Kane in te lijven, maar alleen als Tottenham Hotspur bereid is te onderhandelen over de prijs van de spits. De Engelse international kwam deze week niet opdraven bij de Londense club voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen, in een poging een transfer af te dwingen naar de landskampioen uit Manchester.
Kane had eerder publiekelijk al de wens uitgesproken te willen verkassen omdat hij mee wil doen om de prijzen. Tot zijn frustratie staat Tottenham al dertien jaar droog. De 28-jarige aanvoerder van het Engelse elftal richtte daarom zijn pijlen op een overgang naar City.
Guardiola deed vrijdag tijdens een persconferentie geen moeite te verbergen dat hij Kane er graag bij zou hebben. Maar, City spendeerde donderdag een recordbedrag van 100 miljoen pond (117 miljoen euro) om Jack Grealish, de smaakmaker van Aston Villa, te contracteren. Guardiola maakte meteen duidelijk dat Tottenham de vraagprijs van naar verluidt 150 miljoen pond voor Kane zal moeten bijstellen voordat er zaken kunnen worden gedaan.
"Hij is een speler van Tottenham Hotspur en als Tottenham niet wil onderhandelen, dan houdt het op", aldus de Spaanse coach. "Als ze bereid zijn te praten, dan willen denk ik ManCity en veel andere clubs hem graag vastleggen. Harry is een uitzonderlijke aanvaller. Geen twijfel aan. Natuurlijk zijn we geïnteresseerd. Maar het is aan Tottenham." Volgens Guardiola lag het in het geval van Grealish anders, omdat die een vertrekclausule in zijn contract had opgenomen.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
50 minuten geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
16 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
16 uur geleden