Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

City alleen geïnteresseerd in Kane als Spurs wil onderhandelen

City alleen geïnteresseerd in Kane als Spurs wil onderhandelen

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola heeft toegegeven dat Manchester City zeker zal proberen Harry Kane in te lijven, maar alleen als Tottenham Hotspur bereid is te onderhandelen over de prijs van de spits. De Engelse international kwam deze week niet opdraven bij de Londense club voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen, in een poging een transfer af te dwingen naar de landskampioen uit Manchester.

Kane had eerder publiekelijk al de wens uitgesproken te willen verkassen omdat hij mee wil doen om de prijzen. Tot zijn frustratie staat Tottenham al dertien jaar droog. De 28-jarige aanvoerder van het Engelse elftal richtte daarom zijn pijlen op een overgang naar City.

Guardiola deed vrijdag tijdens een persconferentie geen moeite te verbergen dat hij Kane er graag bij zou hebben. Maar, City spendeerde donderdag een recordbedrag van 100 miljoen pond (117 miljoen euro) om Jack Grealish, de smaakmaker van Aston Villa, te contracteren. Guardiola maakte meteen duidelijk dat Tottenham de vraagprijs van naar verluidt 150 miljoen pond voor Kane zal moeten bijstellen voordat er zaken kunnen worden gedaan.

"Hij is een speler van Tottenham Hotspur en als Tottenham niet wil onderhandelen, dan houdt het op", aldus de Spaanse coach. "Als ze bereid zijn te praten, dan willen denk ik ManCity en veel andere clubs hem graag vastleggen. Harry is een uitzonderlijke aanvaller. Geen twijfel aan. Natuurlijk zijn we geïnteresseerd. Maar het is aan Tottenham." Volgens Guardiola lag het in het geval van Grealish anders, omdat die een vertrekclausule in zijn contract had opgenomen.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

7 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

8 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

11 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

12 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

12 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

15 uur geleden