Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Circuit Las Vegas neemt maatregelen tegen losrakende putdeksels

Circuit Las Vegas neemt maatregelen tegen losrakende putdeksels

LAS VEGAS (ANP) - Alle putdeksels op het Formule 1-circuit van Las Vegas zijn aangepakt. Een aanzienlijk deel is afgedekt met asfalt, de rest heeft een zwaardere verankering gekregen om ze op hun plaats te houden, meldt motorsport.com. Met de aanpassingen moet een herhaling van vorig jaar worden voorkomen. Toen reed de Spanjaard Carlos Sainz al na tien minuten in de eerste vrije training de onderkant van zijn Ferrari kapot door een losse putdeksel.

Het incident leidde ertoe dat de vrije training niet meer kon worden hervat. De wedstrijdleiding vlagde de sessie af en nam uitgebreid de tijd om alle putdeksels op het 6,2 kilometer lange circuit te inspecteren. Enkele uren later dan gepland kon de tweede training beginnen. Het was toen midden in de nacht in Las Vegas.

"Ik hoop dat het probleem is opgelost, want het is voor de veiligheid noodzakelijk dat er niet weer zoiets kan gebeuren", zei Sainz tegen verslaggevers.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

2 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

2 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

5 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

6 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

8 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden