Circuit Las Vegas neemt maatregelen tegen losrakende putdeksels
LAS VEGAS (ANP) - Alle putdeksels op het Formule 1-circuit van Las Vegas zijn aangepakt. Een aanzienlijk deel is afgedekt met asfalt, de rest heeft een zwaardere verankering gekregen om ze op hun plaats te houden, meldt motorsport.com. Met de aanpassingen moet een herhaling van vorig jaar worden voorkomen. Toen reed de Spanjaard Carlos Sainz al na tien minuten in de eerste vrije training de onderkant van zijn Ferrari kapot door een losse putdeksel.
Het incident leidde ertoe dat de vrije training niet meer kon worden hervat. De wedstrijdleiding vlagde de sessie af en nam uitgebreid de tijd om alle putdeksels op het 6,2 kilometer lange circuit te inspecteren. Enkele uren later dan gepland kon de tweede training beginnen. Het was toen midden in de nacht in Las Vegas.
"Ik hoop dat het probleem is opgelost, want het is voor de veiligheid noodzakelijk dat er niet weer zoiets kan gebeuren", zei Sainz tegen verslaggevers.
Meer uit Sport
TORONTO (ANP/AFP) - Basketbalvedette LeBron James heeft door een score van 8 punten tegen Toronto Raptors een bijna negentien jaar oude reeks zien eindigen. De 40-jarige speler van Los Angeles Lakers maakte sinds januari 2007 in 1297 duels steeds minstens 10 punten.
2 uur geledenABU DHABI (ANP) - Personele wijzigingen bij Ferrari zijn 'absoluut' nodig om een nieuw rampseizoen voor Lewis Hamilton te voorkomen. Dat vertelde de zevenvoudig wereldkampioen voorafgaand aan de Grote Prijs van Abu Dhabi.
3 uur geledenLUBLIN (ANP) - Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan de 200 meter vrije slag gewonnen. De 25-jarige Nederlandse zwemster dook in Lublin in Polen met 1.50,33 bijna twee seconden onder haar persoonlijke record. Eerder op donderdag had Steenbergen al goud gepakt op de 100 meter wisselslag. Beide keren betekende haar tijd ook een Europees record.
14 uur geledenLUBLIN (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan overtuigend de titel gewonnen op de 100 meter wisselslag. De 25-jarige Nederlandse verbeterde in Lublin in Polen haar persoonlijke record ruim, tot 56,26 seconden. Die tijd betekende ook een Europees record.
15 uur geledenABU DHABI (ANP) - Max Verstappen leeft "volkomen ontspannen" en "zonder stress" toe naar de slotrace van dit jaar in de Formule 1. Hij zal er alles aan doen om zijn vijfde wereldtitel te veroveren, maar heeft er vrede mee als het niet lukt. "Ik heb alles bereikt wat ik wilde bereiken in de Formule 1, alles wat erbij komt is een bonus", zei de 28-jarige coureur van Red Bull in aanloop naar de Grand Prix van Abu Dhabi.
21 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - Wielrenster Nienke Vinke (21) gaat naar Team SD Worx - Protime. Dat meldt de ploeg in een persbericht. De winnares van het jongerenklassement in de Tour de France Femmes heeft een contract voor drie jaar getekend.
22 uur geledenSINT-PETERSBURG (ANP) - De Russische tennisster Anastasia Potapova (24) gaat voor Oostenrijk spelen. Dat meldt ze op Instagram. Potapova is de vriendin van de Nederlandse tennisser Tallon Griekspoor. Ze deden afgelopen weekend samen mee aan een invitatietoernooi in het Russische Sint-Petersburg. De deelname van Griekspoor was omstreden.
22 uur geleden