Cillessen wordt nog eens een penaltykiller
LONDEN (ANP) - Jasper Cillessen wilde het graag even benadrukken na het gelijkspel van Oranje bij Noord-Ierland (0-0). "En weer ging die strafschop er niet in", doelde hij op de misser van elf meter van Steven Davis. "Dat mag toch ook wel gezegd worden."
Cillessen heeft de naam dat hij nooit strafschoppen stopt. Bondscoach Louis van Gaal wisselde de geboren Groesbeker zelfs op het WK van 2014 toen een strafschoppenserie tegen Costa Rica in aantocht was. "Maar nu zijn er drie van de laatste vijf strafschoppen op mij niet in gegaan. Het klopt dat al die strafschoppen over werden geschoten. Ik had die ballen inderdaad liever zelf gestopt maar mis is mis."
Cillessen deed er alles aan om Davis uit zijn concentratie te halen. Hij dronk een flesje water leeg en bleef maar mekkeren dat de bal niet op de stip lag. "Maar die bal lag ook niet op de stip. Dus dat mag ik dan toch zeggen. Het belangrijkste is dat we weer naar een groot toernooi gaan", zei Cillessen. "Ik weet van het WK van 2014 hoe leuk dat is."
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
15 uur geleden