Cillessen mist weerzien met Barcelona
VALENCIA (ANP) - Jasper Cillessen mist zaterdag het weerzien met zijn oude club FC Barcelona. De keeper van Valencia is weer geblesseerd. Cillessen zou woensdag starten in de bekerwedstrijd tegen Logroñés, maar hij haakte tijdens de warming-up af. Met Jaume Domenech onder de lat won Valencia met 1-0.
"Jasper heeft een deel van de training meegedaan, maar hij heeft nog steeds wat last. Hij kan niet spelen", zei trainer Albert Celades een dag voor de competitiewedstrijd in het eigen Mestalla-stadion tegen Barcelona.
Cillessen verhuisde afgelopen jaar van Barcelona naar Valencia, omdat hij bij de Catalaanse topclub voornamelijk op de bank zat. De nummer 1 van het Nederlands elftal begon dit seizoen als vaste keeper van Valencia. Cillessen liep begin vorige maand echter een kuitblessure op en miste daardoor een aantal wedstrijden. Toen hij was hersteld, zat de Gelderlander op de bank.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
10 uur geleden