Cillessen met Valencia in slotfase onderuit
VALENCIA (ANP) - Jasper Cillessen heeft met Valencia een kans laten liggen om naar de vierde plaats in de Spaanse voetbalcompetitie te klimmen. De ploeg van trainer José Bordalás stond op de oudejaarsdag in de thuiswedstrijd tegen Espanyol lang op voorsprong, maar ging in de slotfase onderuit: 1-2. Valencia bleef daardoor op de achtste plek in La Liga staan.
De Paraguyaanse verdediger Omar Alderete zette Valencia kort na rust met een kopbal op voorsprong in het Mestalla-stadion, waar bijna 30.000 toeschouwers zaten. In de 83e minuut tekende Raúl De Tomás vanaf 11 meter voor de gelijkmaker. De Tomás schoot de strafschop recht door het midden langs Cillessen, die geen antwoord had. Even later werd de 61-voudig international van Oranje ook gepasseerd door Javi Puado, die raak kopte uit een voorzet van de debuterende invaller Jofre Carreras. Die 20-jarige Spanjaard had ook al de strafschop versierd.
Espanyol kwam door de zege op 26 punten, 2 punten minder dan Valencia. Koploper Real Madrid speelt zondag uit tegen Getafe.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
31 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst verspeelde in een volle Kuip een voorsprong van 2-0. Feyenoord leed daarmee voor het eerst dit seizoen puntenverlies na de benauwde zege van vorige week uit bij Sparta.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman (27) gaat van PSV naar Borussia Dortmund. Met de overgang van de middenvelder is een bedrag van 22 miljoen euro gemoeid. De hoogte van de transfersom lag vast in een clausule.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de eerste thuiswedstrijd dit Eredivisieseizoen niet kunnen bekronen met een overwinning. De ploeg van de Duitse trainer Robin Peter ging voor eigen publiek met 1-4 onderuit tegen FC Groningen.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tsuyoshi Watanabe begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het eerste thuisduel van dit Eredivisieseizoen. De 29-jarige Japanse verdediger liep begin deze maand een blessure op en ontbrak vorige week tijdens de seizoensopener bij stadsgenoot Sparta.
4 uur geleden