Cillessen kan opnieuw niet winnen met Valencia
GRANADA (ANP) - Het bereiken van Europees voetbal gaat voor Valencia steeds moeilijker worden. De ploeg van doelman Jasper Cillessen bleef bij directe concurrent Granada steken op een 2-2-gelijkspel. Beide ploegen hebben 47 punten en staan negende en tiende in La Liga.
Valencia, waar afgelopen maandag trainer Albert Celades werd ontslagen en een dag later ook technisch directeur César Sánchez het veld ruimde, wist pas één keer te winnen sinds de hervatting van La Liga na de lange coronastop. Tegen Granada werd voor de tweede keer gelijkgespeeld en al vier keer werd er verloren.
Carlos Fernández bracht de thuisploeg uit een strafschop op 1-0, maar Valencia leek de wedstrijd toch naar zich toe te trekken via doelpunten van Manu Vallejo en Gonçalo Guedes. Cillessen kon in de slotminuten de gelijkmaker van Federico Vico uit een vrije trap niet voorkomen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
9 uur geleden