Cillessen kan opnieuw niet winnen met Valencia
GRANADA (ANP) - Het bereiken van Europees voetbal gaat voor Valencia steeds moeilijker worden. De ploeg van doelman Jasper Cillessen bleef bij directe concurrent Granada steken op een 2-2-gelijkspel. Beide ploegen hebben 47 punten en staan negende en tiende in La Liga.
Valencia, waar afgelopen maandag trainer Albert Celades werd ontslagen en een dag later ook technisch directeur César Sánchez het veld ruimde, wist pas één keer te winnen sinds de hervatting van La Liga na de lange coronastop. Tegen Granada werd voor de tweede keer gelijkgespeeld en al vier keer werd er verloren.
Carlos Fernández bracht de thuisploeg uit een strafschop op 1-0, maar Valencia leek de wedstrijd toch naar zich toe te trekken via doelpunten van Manu Vallejo en Gonçalo Guedes. Cillessen kon in de slotminuten de gelijkmaker van Federico Vico uit een vrije trap niet voorkomen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
8 uur geleden