Cillessen kan opnieuw niet winnen met Valencia
GRANADA (ANP) - Het bereiken van Europees voetbal gaat voor Valencia steeds moeilijker worden. De ploeg van doelman Jasper Cillessen bleef bij directe concurrent Granada steken op een 2-2-gelijkspel. Beide ploegen hebben 47 punten en staan negende en tiende in La Liga.
Valencia, waar afgelopen maandag trainer Albert Celades werd ontslagen en een dag later ook technisch directeur César Sánchez het veld ruimde, wist pas één keer te winnen sinds de hervatting van La Liga na de lange coronastop. Tegen Granada werd voor de tweede keer gelijkgespeeld en al vier keer werd er verloren.
Carlos Fernández bracht de thuisploeg uit een strafschop op 1-0, maar Valencia leek de wedstrijd toch naar zich toe te trekken via doelpunten van Manu Vallejo en Gonçalo Guedes. Cillessen kon in de slotminuten de gelijkmaker van Federico Vico uit een vrije trap niet voorkomen.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
20 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
20 uur geleden