Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Christine le Duc lanceert online erotiekplatform

Christine le Duc lanceert online erotiekplatform

SLUIS (ANP) - Erotiekbedrijf Christine le Duc komt met een online erotiekplatform voor vrouwen met daarop onder meer erotische verhalen, workshops en adviezen van experts. Daarvoor werkt het bedrijf samen met 18 vrouwelijke bedrijven, experts en stichtingen. Een van die bedrijven is Ann Summers, het grootste erotiekconcern van het Verenigd Koninkrijk.

Op het platform, genaamd Club le Duc, komen erotische luisterverhalen van Rouze en producten van Sexual Healing, een bedrijf dat "designproducten ontwikkelt om je lichaam beter te leren kennen en ontdekken". Ook geven seksuologen, psychologen en experts van Christine le Duc tips voor een gezond seksleven.

Christine le Duc wil met het platform niet alleen de drempel voor spannende aankopen verlagen maar ook "alle interessante nieuwe ontwikkelingen op het gebied van erotiek voor vrouwen een podium geven". Ook mannen hebben wat aan het platform, omdat zij er "kunnen leren hoe de vrouw met erotiek wil omgaan", aldus de erotiekketen.

Daarnaast wil de seksshop de beperkingen van sociale media, waar erotische content vaak wordt geblokkeerd, omzeilen. "Met een eigen platform zijn we daarin vrij, zonder discussies te krijgen. Natuurlijk hebben wij ook onze eigen waarden om het platform voor vrouwen laagdrempelig en toegankelijk te houden, maar die bepalen we liever zelf", aldus Audrey van Ham, directrice van Christine le Duc.

Meer uit Financieel

Irak wil olieproductie fors opvoeren na akkoord VS en Iran

BAGDAD (ANP) - Irak heeft de exploitanten van vijf grote olievelden gevraagd de productie weer op te voeren naar het niveau van voor de oorlog in het Midden-Oosten. Dat gebeurde nadat de Verenigde Staten en Iran een akkoord bereikten dat moet leiden tot de volledige heropening van de Straat van Hormuz.

9 uur geleden
Krant: België start zoektocht naar koper staatsbank Belfius

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische regering zoekt vanaf maandag officieel een investeerder voor haar belang in staatsbank Belfius, het voormalige Dexia België. Dat schrijft De Tijd op basis van bronnen. Eind vorig jaar stemde de Belgische regering in met de verkoop van een belang van 20 procent van de bank, die sinds 2011 volledig in handen is van de overheid.

10 uur geleden
Economen: Chinese muntmanipulatie kost Duitsland miljarden

KEULEN (ANP/DPA) - De Chinese munt, die volgens critici kunstmatig laag wordt gehouden door Beijing, kost de Duitse economie jaarlijks miljarden euro's aan economische groei. Dat komt naar voren in een studie van het Duitse Economisch Instituut (IW), uitgevoerd in opdracht van het Duitse ministerie van Buitenlandse Zaken.

11 uur geleden
Sportwagenmaker Porsche snijdt verder in kosten

STUTTGART (ANP) - Sportautofabrikant Porsche is bezig de gesprekken af te ronden over extra kostenbesparingen, nu het bedrijf uit Stuttgart zich voorbereidt op een periode met een lagere productie. Het concern verwacht voor de zomervakantie in juli een akkoord te bereiken met werknemersvertegenwoordigers over de bezuinigingen, zei topman Michael Leiters tegen de Frankfurter Allgemeine Zeitung.

13 uur geleden
BYD ontkent milieuschendingen bij bouw fabriek in Hongarije

SZEGED (ANP) - De Chinese fabrikant van elektrische auto's BYD verwerpt beschuldigingen dat het bedrijf milieuregels in Hongarije heeft overtreden tijdens de bouw van zijn eerste fabriek in de Europese Unie. De Hongaarse politie onderzoekt meldingen dat BYD vervuilde grond van de bouwplaats in de zuidelijke stad Szeged zou hebben afgevoerd naar een andere locatie.

14 uur geleden
FNV: ook medewerkers Holland & Barrett gaan staken

DEN HAAG (ANP) - Ook medewerkers van gezondheidswinkelketen Holland & Barrett doen zondag mee aan een staking in de retailsector, meldt FNV. Vrijdag werd al bekend dat medewerkers van tientallen winkels van slijterijketen Gall & Gall en drogisterijketens Kruidvat en Etos gaan staken.

15 uur geleden
Frankrijk op weg naar zwakste groei in veertien jaar

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - De economische groei in Frankrijk zwakt dit jaar af doordat huishoudens worden geraakt door de hoge olieprijzen, verwacht het Franse statistiekbureau Insee. Naar verwachting groeit het bruto binnenlands product (bbp) in 2026 met slechts 0,7 procent, na een groei van 0,9 procent in 2025.

15 uur geleden