Chong bij debuut voor Club Brugge in beker direct trefzeker
BRUGGE (ANP) - Tahith Chong heeft woensdag bij zijn debuut voor Club Brugge direct een doelpunt gemaakt. De van Manchester United gehuurde Nederlandse aanvaller deed dat in de bekerwedstrijd tegen Olsa Brakel, dat uitkomt in de tweede amateurklasse: 6-1.
Club Brugge, koploper in de hoogste Belgische competitie, leidde bij rust met 2-1. De 21-jarige Chong nam de vijfde treffer voor zijn rekening.
Naast Chong had ook Stefano Denswil een basisplaats bij Club Brugge. Bas Dost en Noa Lang bleven op de reservebank zitten, aanvoerder Ruud Vormer zat niet bij de selectie.
In de achtste finales stuit Club Brugge op bekerhouder Antwerp.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
48 minuten geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
6 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
16 uur geleden