China meldt weer coronabesmetting bij rodelaar op olympische baan
BEIJING (ANP/RTR) - Voorafgaand aan de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen op de olympische baan van Yanqing heeft weer een rodelaar positief getest op het coronavirus. Het is het derde positieve geval in een week tijd. Volgens de Chinese autoriteiten heeft de betreffende rodelaar nauw contact gehad met één van zijn collega's die vorige week positief testten.
De namen en nationaliteit van de betreffende sporters zijn onbekend. De Chinezen meldden alleen dat de atleten die tijdens de trainingsweek op de rodel- en bobsleebaan van Yanqing positief testten uit hetzelfde land komen. De rodelaars zijn in isolatie gezet.
Komend weekeinde staat op de olympische baan, ten noordwesten van de Chinese hoofdstad Beijing, de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen op het programma voor de rodelaars. De veiligheidsmaatregelen op de baan werden aangescherpt nadat de Pool Mateusz Sochowicz bij een trainingsongeluk onder meer een gebroken knieschijf had opgelopen. Sochowicz knalde tijdens een afdaling op een gesloten poortje, dat open had moeten staan.
Meer uit Sport
HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
17 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
18 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
22 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
2 dagen geleden