China constateert lichte daling bij geïmporteerde infecties
PEKING (ANP/RTR) - In China zijn de laatste dagen alleen nog coronabesmettingen vastgesteld bij mensen die uit het buitenland kwamen, zoals teruggekeerde studenten. Volgens de jongste cijfers, van maandag, gaat het om 39 gevallen het laatste etmaal. Dat is een lichte daling na vier dagen stijging. In het land zelf zijn geen mensen meer besmet, meldden de autoriteiten.
Zij maakten verder bekend dat in de miljoenenmetropool Wuhan, waar de uitbraak eind december ontstond, negen mensen aan het virus zijn bezweken. Elders in China stierf de afgelopen 24 uur niemand aan het virus. Tot nu toe registreerde China 3270 coronadoden en ruim 81.000 besmettingen.
Na ingrijpende maatregelen daalde het aantal nieuwe infecties in China drastisch. Inmiddels zijn in Italië meer coronadoden geteld.
Meer uit Buitenland
NEW YORK (ANP/RTR) - Het advocatenteam van Sean 'Diddy' Combs heeft donderdag een verzoek ingediend om de rapper onmiddellijk vrij te laten. Volgens hen heeft rechter Arun Subramanian een fout gemaakt toen hij de rapper in juli veroordeelde tot een gevangenisstraf van vier jaar en twee maanden.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Libanon en Israël onderhandelen volgende week in Washington, meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. De gesprekken zouden naar verwachting gaan plaatsvinden op het ministerie.
6 uur geledenMOSKOU (ANP/AFP) - De Russische president Vladimir Poetin heeft een staakt-het-vuren met Oekraïne aangekondigd tijdens het orthodoxe paasfeest. Dat vindt komend weekend plaats.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse presidentsvrouw Melania Trump heeft ontkend ooit banden te hebben gehad met de beruchte zedendelinquent Jeffrey Epstein. Volgens haar proberen mensen haar reputatie te schaden door geruchten te verspreiden over haar relatie met de overleden zakenman.
6 uur geledenBEIROET (ANP/RTR/AFP) - Libanon heeft het dodental door de Israëlische bombardementen op woensdag naar boven bijgesteld. Het ministerie van Volksgezondheid meldt dat zeker 303 mensen om het leven kwamen door de aanvallen en 1150 personen gewond raakten.
7 uur geledenBEIROET (ANP/AFP) - Libanon wil eerst dat er een staakt-het-vuren wordt uitgeroepen, en dan pas onderhandelen met Israël. Dat melden Al Jazeera en AFP op basis van een Libanese functionaris. De gesprekken zouden dan onder toezicht van de Amerikanen plaatsvinden en worden geleid door de Libanese oud-ambassadeur in de VS, Simon Karam.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De NAVO is bereid te helpen bij het heropenen van de Straat van Hormuz, zegt secretaris-generaal Mark Rutte. "Als de NAVO kan helpen, zullen we dat natuurlijk doen."
9 uur geleden