Chilwell verlengt contract bij Chelsea met twee jaar
LONDEN (ANP) - De Engelse vleugelverdediger Ben Chilwell heeft zijn contract bij Chelsea met twee jaar verlengd. De 26-jarige Chilwell ligt nu tot de zomer van 2027 vast op Stamford Bridge. De aanvallend ingestelde linksback speelt sinds 2020 voor de 'Blues', waarmee hij in zijn eerste seizoen de Champions League won.
Chelsea nam Chilwell bijna drie jaar geleden over van Leicester City. In tachtig wedstrijden voor de Londense club maakte de verdediger negen doelpunten. Chilwell speelde achttien interlands voor Engeland, waarmee hij in 2021 de finale van het EK bereikte.
Chelsea staat in de Premier League slechts op de elfde plaats, maar heeft in de Champions League wel de kwartfinales bereikt. De ploeg van interim-trainer Frank Lampard, die het seizoen afmaakt als opvolger van de ontslagen Graham Potter, neemt het woensdag in Spanje op tegen titelverdediger Real Madrid. Volgende week is de return op Stamford Bridge.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
9 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
15 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
18 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden