Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chili en Peru scoren ook in Copa América niet

Chili en Peru scoren ook in Copa América niet

ARLINGTON (ANP/RTR) - Chili en Peru zijn in hun eerste groepsduel op de Copa América uitgekomen op 0-0. Daarmee bleek weer eens dat beide ploegen momenteel moeite hebben met scoren. In de Zuid-Amerikaanse kwalificatie voor het WK voetbal, een andere competitie, maakte Peru tot nu toe in zes duels één doelpunt. Chili is met vier treffers ook niet bepaald trefzeker.

Chili en Peru komen in de Copa América uit in een groep met Argentinië, dat donderdag in het openingsduel met 2-0 won van Canada.

Chili had in het Amerikaanse Arlington na ruim een kwartier nog de beste kans via Alexis Sánchez. De oud-spits van onder meer Arsenal en Barcelona schoot van dichtbij over. "Je krijgt niet veel kansen in dit toernooi, dan moet je ze benutten", zei Sánchez. "We waren onnauwkeurig, we speelden ook maar één oefenduel voor dit toernooi."

Argentinië

Doelman Claudio Bravo van Chili onderscheidde zich met name in de tweede helft met enkele reddingen. Hij deed dat op een leeftijd van 41 jaar, 2 maanden en 16 dagen waarmee de voormalige doelman van Barcelona de oudste speler ooit werd in de Copa América.

Chili neemt het dinsdag op tegen Argentinië in New Jersey.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

4 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

4 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

5 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

5 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

8 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

9 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

9 uur geleden