Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chili en Peru scoren ook in Copa América niet

Chili en Peru scoren ook in Copa América niet

ARLINGTON (ANP/RTR) - Chili en Peru zijn in hun eerste groepsduel op de Copa América uitgekomen op 0-0. Daarmee bleek weer eens dat beide ploegen momenteel moeite hebben met scoren. In de Zuid-Amerikaanse kwalificatie voor het WK voetbal, een andere competitie, maakte Peru tot nu toe in zes duels één doelpunt. Chili is met vier treffers ook niet bepaald trefzeker.

Chili en Peru komen in de Copa América uit in een groep met Argentinië, dat donderdag in het openingsduel met 2-0 won van Canada.

Chili had in het Amerikaanse Arlington na ruim een kwartier nog de beste kans via Alexis Sánchez. De oud-spits van onder meer Arsenal en Barcelona schoot van dichtbij over. "Je krijgt niet veel kansen in dit toernooi, dan moet je ze benutten", zei Sánchez. "We waren onnauwkeurig, we speelden ook maar één oefenduel voor dit toernooi."

Argentinië

Doelman Claudio Bravo van Chili onderscheidde zich met name in de tweede helft met enkele reddingen. Hij deed dat op een leeftijd van 41 jaar, 2 maanden en 16 dagen waarmee de voormalige doelman van Barcelona de oudste speler ooit werd in de Copa América.

Chili neemt het dinsdag op tegen Argentinië in New Jersey.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

3 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

5 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

6 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

8 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

8 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

8 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

8 uur geleden