Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chili en Peru scoren ook in Copa América niet

Chili en Peru scoren ook in Copa América niet

ARLINGTON (ANP/RTR) - Chili en Peru zijn in hun eerste groepsduel op de Copa América uitgekomen op 0-0. Daarmee bleek weer eens dat beide ploegen momenteel moeite hebben met scoren. In de Zuid-Amerikaanse kwalificatie voor het WK voetbal, een andere competitie, maakte Peru tot nu toe in zes duels één doelpunt. Chili is met vier treffers ook niet bepaald trefzeker.

Chili en Peru komen in de Copa América uit in een groep met Argentinië, dat donderdag in het openingsduel met 2-0 won van Canada.

Chili had in het Amerikaanse Arlington na ruim een kwartier nog de beste kans via Alexis Sánchez. De oud-spits van onder meer Arsenal en Barcelona schoot van dichtbij over. "Je krijgt niet veel kansen in dit toernooi, dan moet je ze benutten", zei Sánchez. "We waren onnauwkeurig, we speelden ook maar één oefenduel voor dit toernooi."

Argentinië

Doelman Claudio Bravo van Chili onderscheidde zich met name in de tweede helft met enkele reddingen. Hij deed dat op een leeftijd van 41 jaar, 2 maanden en 16 dagen waarmee de voormalige doelman van Barcelona de oudste speler ooit werd in de Copa América.

Chili neemt het dinsdag op tegen Argentinië in New Jersey.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

1 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

2 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

3 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

3 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

4 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

4 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

5 uur geleden