Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chileense tennisbond wil 'gerechtigheid' na rel in Davis Cup

Chileense tennisbond wil 'gerechtigheid' na rel in Davis Cup

HASSELT (ANP/BELGA) - De Chileense tennisbond kondigt juridische stappen aan bij de Internationale Tennisfederatie (ITF), na de rel in de Davis Cup-ontmoeting tegen België in Hasselt. De Belgische tennisser Zizou Bergs liep bij het vieren van een gewonnen game per ongeluk zijn Chileense tegenstander Cristian Garín omver. De Chileen werd daarbij in het gezicht geraakt en bleef lang liggen. De gepikeerde Garín wilde na lang soebatten met de umpire niet meer verder spelen, waardoor België de overwinning cadeau kreeg.

De Chileense tennisbond schrijft in een verklaring "verbijsterd" te zijn na de diskwalificatie in Hasselt en vindt dat Garín niet de nodige verzorging kreeg van een neutrale arts. Hij kon volgens de bond niet verder spelen vanwege duizeligheid en een ontsteking in zijn oog. "Om dit onrecht kondigen we aan dat we alle relevante procedures zullen opstarten bij de Internationale Tennisfederatie om gerechtigheid te verkrijgen en de belangen van onze spelers en het Chileense tennis te verdedigen."

Meer uit Sport

Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

36 minuten geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

1 uur geleden
Olympisch schaatskampioenen Kramer en Wüst openen TeamNL Huis

MILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.

1 uur geleden
Bezoek aan Milaan bezorgt voorzitter NOC*NSF 'kriebels' voor 2030

MILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.

2 uur geleden
Cricketers maken het Pakistan lastig maar verliezen op WK T20

COLOMBO (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben het eerste duel op het WK T20 verloren. Oranje was dicht bij een stunt tegen Pakistan, maar gaf de wedstrijd in de slotfase alsnog uit handen in Colombo.

2 uur geleden
Leerdam staat media na training op zaterdag alsnog te woord

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam staat zaterdag na haar training ter voorbereiding op de olympische 1000 meter van maandag in Milaan alsnog journalisten te woord. Dat laat een woordvoerder van NOC*NSF weten.

3 uur geleden
Pakken van Nederlandse olympiërs na wedstrijd te koop op veiling

MILAAN (ANP) - Het schaatspak waarin Joy Beune zaterdagmiddag de 3000 meter schaatst, is direct na de wedstrijd te koop op de online TeamNL-veiling. Dat geldt ook voor de Nederlandse vlag van de openingsceremonie van vrijdag en veel andere wedstrijdattributen op de Winterspelen. Veel Nederlandse sporters zijn enthousiast over de veiling via het online platform van MatchWornShirt, omdat de opbrengst naar de vereniging gaat waar zij zelf als kind ooit begonnen.

4 uur geleden