Chiellini (36) verlengt contract bij Juventus tot medio 2023
TURIJN (ANP) - Giorgio Chiellini speelt ook de komende twee seizoenen voor Juventus. De 36-jarige verdediger heeft tot medio 2023 bijgetekend. De 112-voudig international is sinds 2005 actief voor de Italiaanse topclub. Hij speelde al 535 officiële wedstrijden voor de 'Oude Dame'.
Chiellini veroverde vorige maand met Italië de Europese titel. De geroutineerde aanvoerder was één van de helden van de 'Azzurri'. Hij zat op dat moment echter formeel zonder club. Zijn contract bij Juventus was eind juni afgelopen. Na het EK ging Chiellini op vakantie, maar hij twijfelde nooit aan een contractverlenging in Turijn.
"Chiellini en Juventus zitten in elkaars DNA", liet de clubleiding weten. "Hij vormt een groot onderdeel van onze historie, van ons heden en van onze toekomst. Hij belichaamt alles waar Juventus voor staat. Door zijn toewijding en zijn geweldige spel in de laatste zestien jaar heeft hij zijn nieuwe contract verdiend."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.
25 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.
30 minuten geledenVALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.
52 minuten geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
15 uur geleden