
Chiellini (36) verlengt contract bij Juventus tot medio 2023
TURIJN (ANP) - Giorgio Chiellini speelt ook de komende twee seizoenen voor Juventus. De 36-jarige verdediger heeft tot medio 2023 bijgetekend. De 112-voudig international is sinds 2005 actief voor de Italiaanse topclub. Hij speelde al 535 officiële wedstrijden voor de 'Oude Dame'.
Chiellini veroverde vorige maand met Italië de Europese titel. De geroutineerde aanvoerder was één van de helden van de 'Azzurri'. Hij zat op dat moment echter formeel zonder club. Zijn contract bij Juventus was eind juni afgelopen. Na het EK ging Chiellini op vakantie, maar hij twijfelde nooit aan een contractverlenging in Turijn.
"Chiellini en Juventus zitten in elkaars DNA", liet de clubleiding weten. "Hij vormt een groot onderdeel van onze historie, van ons heden en van onze toekomst. Hij belichaamt alles waar Juventus voor staat. Door zijn toewijding en zijn geweldige spel in de laatste zestien jaar heeft hij zijn nieuwe contract verdiend."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
9 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
11 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden