Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chery bezorgt Maccabi Haifa zege in play-offs Champions League

Chery bezorgt Maccabi Haifa zege in play-offs Champions League

HAIFA (ANP) - Tjaronn Chery heeft Maccabi Haifa een goede uitgangspositie bezorgd voor het bereiken van de groepsfase van de Champions League. De 34-jarige Chery, die in Nederland voor onder meer FC Twente, ADO Den Haag en FC Groningen voetbalde, maakte na een uur spelen het winnende doelpunt voor de Israëlische club in de thuiswedstrijd tegen Rode Ster Belgrado: 3-2. Volgende week dinsdag volgt de return in de Servische hoofdstad Belgrado.

Rode Ster gaf na rust een voorsprong van 2-1 weg. Chery, international van Suriname, schoot in de 61e minuut van buiten het strafschopgebied met links de 3-2 binnen.

Benfica zette een grote stap naar de groepsfase van de Champions League door de uitwedstrijd tegen Dinamo Kiev met 2-0 te winnen. Gilberto en Gonçalo Ramos, na een fraaie actie van oud-Ajacied David Neres, maakten in de eerste helft de doelpunten voor de ploeg van trainer Roger Schmidt (ex-PSV). Vanwege de oorlog in Oekraïne moest Dinamo Kiev voor de thuiswedstrijd uitwijken naar de Poolse stad Lódz. Volgende week treffen de clubs elkaar in Lissabon voor de return.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

1 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

5 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

5 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

8 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

8 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

9 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

11 uur geleden