Chelsea ziet vooralsnog af van loonmaatregelen
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea, vanaf 1 juli de nieuwe club van Ajacied Hakim Ziyech, is vooralsnog niet van plan om loonmaatregelen te nemen vanwege de ingrijpende coronacrisis. "Op dit moment staan de spelers uit onze A-selectie geen geld af aan de club. Ook de stafleden krijgen 100 procent van hun salaris", liet de directie weten.
Chelsea reageerde met deze huishoudelijke mededeling op berichten in de Britse media dat de spelers om een loonoffer van 10 procent was gevraagd om de financiƫle pijn voor de club iets te verzachten in deze periode zonder voetbalactiviteiten. "We hebben wel het team verzocht om zich te richten op het ondersteunen van andere sociale doelen."
Chelsea sluit echter niet uit dat er in de nabije toekomst wellicht toch een beroep wordt gedaan op de spelers om salaris in te leveren. "We blijven tijdens deze crisis met de spelers in gesprek over wat ze in financieel opzicht voor de club kunnen betekenen."
Bij Aston Villa leveren spelers, coaches en seniormanagers al wel fors in. Zaterdag werd er bij de degradatiekandidaat een akkoord bereikt over een loonsvermindering van 25 procent in vier maanden voor deze drie groepen. Na afloop van die periode worden de salarismaatregelen opnieuw bekeken. Bij Aston Villa staat aanvaller Anwar El Ghazi (ex-Ajax) onder contract.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creƫerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
12 uur geleden