Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea wacht in Abu Dhabi op trainer Tuchel en keeper Mendy

Chelsea wacht in Abu Dhabi op trainer Tuchel en keeper Mendy

ABU DHABI (ANP) - Chelsea heeft 23 spelers meegenomen naar Abu Dhabi voor het WK voor clubs. De Engelse club vloog zondag zonder Thomas Tuchel naar het emiraat. De Duitser testte positief op het coronavirus en ontbrak daardoor zaterdag al in de FA Cup-wedstrijd tegen Plymouth Argyle, die Chelsea pas na verlenging won (2-1).

Aanvoerder César Azpilicueta en middenvelder Mason Mount vielen tegen de derdeklasser geblesseerd uit en ook Hakim Ziyech hield fysieke problemen over aan het duel. Zij stapten zondag wel allemaal in het vliegtuig naar Abu Dhabi.

Keeper Édouard Mendy sluit later aan bij de selectie van de winnaar van de Champions League. Mendy speelt zondagavond in Kameroen met Senegal de finale van het toernooi om de Afrika Cup tegen Egypte. Chelsea start het WK woensdag in de halve finales, drie dagen later zijn de finale en de wedstrijd om het brons. Het is onduidelijk of Tuchel zijn ploeg nog kan leiden in Abu Dhabi. "We weten niet wanneer Thomas er is, hij volgt de overheidsregels en zit in isolatie", aldus zijn assistent Arno Michels.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

11 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

11 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

14 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

15 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

15 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

18 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

22 uur geleden