Chelsea vreest voor zware knieblessure Broja
ABU DHABI (ANP) - Chelsea vreest voor een zware knieblessure bij Armando Broja. De 21-jarige aanvaller viel uit in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Aston Villa in Abu Dhabi.
"Het ziet er niet goed uit, maar het is nog te vroeg om er iets over te zeggen. We duimen, maar dit kan weleens een vervelende blessure zijn", zei trainer Graham Potter over de Engels-Albanese spits. Chelsea verloor de wedstrijd uiteindelijk met 1-0.
Broja, die in het seizoen 2020-2021 aan Vitesse werd verhuurd, is dit seizoen twaalf keer in actie gekomen in de Premier League.
Chelsea vervolgt de competitie op 27 december met een thuiswedstrijd tegen Bournemouth.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft nu in totaal honderd keer gescoord in de geschiedenis van het wereldkampioenschap voetbal. Brian Brobbey zorgde zaterdag voor die mijlpaal, door in de groepswedstrijd tegen Zweden in Houston twee doelpunten te maken.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Brian Brobbey heeft in zijn veertiende interland voor het Nederlands elftal zijn tweede en derde doelpunt als international gemaakt. De spits van Sunderland opende in de groepswedstrijd tegen Zweden op het wereldkampioenschap in de vijfde minuut de score op aangeven van Cody Gakpo. In de zeventiende minuut verdubbelde hij de voorsprong. Dit keer gaf Denzel Dumfries de assist.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman geeft Brian Brobbey in de groepswedstrijd tegen Zweden een basisplaats, omdat hij verwacht dat de ruimtes net als zondag tegen Japan klein zullen zijn. "We moeten aanvallend meer brengen en de ruimtes zullen weer klein zijn. Aan hem heb je dan meer als aanspeelpunt dan Donyell Malen. Donyell zal nu vanaf de rechterflank naar binnen komen, waardoor Denzel Dumfries ook weer hogerop kan spelen", legde Koeman uit aan de NOS.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Zweden begint de tweede groepswedstrijd op het wereldkampioenschap voetbal tegen Nederland met een ongewijzigd basiselftal. Bondscoach Graham Potter kiest in het Houston Stadium voor dezelfde elf spelers als in het eerste duel met Tunesië, dat Zweden met 5-1 won.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Ronald Koeman zit tijdens de tweede wedstrijd op het WK tegen Zweden voor de 62e keer op de bank als bondscoach van het Nederlands elftal. Hij komt op gelijke hoogte met Dick Advocaat, de huidige bondscoach van Curaçao op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - Frenkie de Jong en Brian Brobbey beginnen met het Nederlands elftal aan de tweede groepswedstrijd op het WK tegen Zweden. De middenvelder van FC Barcelona kwam donderdag op de training hard in botsing met Quinten Timber, die een lichte hersenschudding opliep en ontbreekt in Houston. De Jong had vrijdag ook nog last en trainde niet volledig mee.
2 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Buitenspeler Arda Güler baalt ervan dat hij met Turkije al na twee wedstrijden is uitgeschakeld op het WK. Turkije verloor in de nacht van vrijdag op zaterdag met 1-0 van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella verloor eerder al van Australië (0-2) en is daardoor met nog één wedstrijd te gaan al uitgeschakeld in groep D.
10 uur geleden