Chelsea vreest Fofana rest van het seizoen kwijt te zijn
LONDEN (ANP/RTR/AFP) - Chelsea houdt er rekening mee dat Wesley Fofana dit hele seizoen niet meer in actie komt. De verdediger staat al een maand aan de kant met een hamstringblessure en die blijkt nu ernstiger dan aanvankelijk gedacht.
"Helaas kan hij de rest van het seizoen uitgeschakeld zijn", zei Chelsea-trainer Enzo Maresca op een persconferentie. "Natuurlijk is het een groot verlies voor ons dat hij niet beschikbaar is."
Chelsea was sterk aan het seizoen begonnen, maar behaalde uit de laatste drie competitieduels slechts 1 punt. De Londenaren, die zaterdag bij Crystal Palace op bezoek gaan, zijn afgezakt naar de vierde plaats.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
6 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden