Chelsea vreest dat Kovacic finale FA Cup mist
LONDEN (ANP) - Trainer Thomas Tuchel van Chelsea vreest dat hij zaterdag op Wembley in de finale van de FA Cup tegen Liverpool geen beroep kan doen op Mateo Kovacic. De Kroatische middenvelder liep woensdag in de met 3-0 gewonnen competitiewedstrijd bij Leeds United een enkelblessure op door een grove tackle van Daniel James, die met rood van het veld moest.
Kovacic probeerde na een blessurebehandeling nog even door te spelen, maar moest zich al snel laten vervangen met een flinke zwelling op zijn dubbelgeklapte linkerenkel. "Hij heeft veel pijn", zei Tuchel. "Ik ben een trainer en geen medisch expert, maar ik denk dat de kans heel klein is dat hij kan meedoen in de bekerfinale. Mateo vreest hetzelfde. Maar misschien gebeurt er een wonder, we proberen dat mogelijk te maken." Kovacic is een vaste waarde bij de 'Blues'.
Chelsea zette met de winst op Leeds United een grote stap naar kwalificatie voor de Champions League. De ploeg van Tuchel staat nu stevig op de derde plaats in de Premier League.
Chelsea en Liverpool stonden eind februari ook al tegenover elkaar in de finale van de League Cup, toen wonnen de 'Reds' via strafschoppen.
Meer uit Voetbal
BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."
52 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
2 uur geledenNYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
2 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armeniƫ of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
14 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
14 uur geleden