Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea vreest dat Kovacic finale FA Cup mist

Chelsea vreest dat Kovacic finale FA Cup mist

LONDEN (ANP) - Trainer Thomas Tuchel van Chelsea vreest dat hij zaterdag op Wembley in de finale van de FA Cup tegen Liverpool geen beroep kan doen op Mateo Kovacic. De Kroatische middenvelder liep woensdag in de met 3-0 gewonnen competitiewedstrijd bij Leeds United een enkelblessure op door een grove tackle van Daniel James, die met rood van het veld moest.

Kovacic probeerde na een blessurebehandeling nog even door te spelen, maar moest zich al snel laten vervangen met een flinke zwelling op zijn dubbelgeklapte linkerenkel. "Hij heeft veel pijn", zei Tuchel. "Ik ben een trainer en geen medisch expert, maar ik denk dat de kans heel klein is dat hij kan meedoen in de bekerfinale. Mateo vreest hetzelfde. Maar misschien gebeurt er een wonder, we proberen dat mogelijk te maken." Kovacic is een vaste waarde bij de 'Blues'.

Chelsea zette met de winst op Leeds United een grote stap naar kwalificatie voor de Champions League. De ploeg van Tuchel staat nu stevig op de derde plaats in de Premier League.

Chelsea en Liverpool stonden eind februari ook al tegenover elkaar in de finale van de League Cup, toen wonnen de 'Reds' via strafschoppen.

Meer uit Voetbal

Trainer Bosz gunt Veerman transfer naar Dortmund

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."

9 uur geleden
Fortuna Sittard boekt nipte zege op SC Cambuur

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.

10 uur geleden
PSV verslaat Excelsior met klein verschil in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).

11 uur geleden
AZ vervolgt veelbelovende start van seizoen met zege in Utrecht

UTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).

12 uur geleden
NEC laat Willem II na rust kansloos in Tilburg

TILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.

14 uur geleden
PSG neemt wereldkampioen Torres over van FC Barcelona

PARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.

21 uur geleden
Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

1 dag geleden