Chelsea vreest dat aanvaller Pulisic maanden is uitgeschakeld
LONDEN (ANP) - Trainer Graham Potter van Chelsea vreest dat hij Christian Pulisic maanden moet missen. De Amerikaanse aanvaller heeft vorige week een knieblessure opgelopen tijdens een duel met Manchester City. "We denken dat hij maanden aan de kant staat. Maar hopelijk is dat niet zo", zei Potter.
Chelsea kan voorlopig ook geen beroep doen op de geblesseerde Reece James, Raheem Sterling, N'Golo Kante, Wesley Fofana en Ben Chilwell. De club maakte eerder op woensdag bekend dat het João Félix tot het einde van het seizoen van Atlético Madrid huurt . De 23-jarige aanvaller uit Portugal verlengde zijn contract in de Spaanse hoofdstad wel met een jaar, tot de zomer van 2027. Naar verluidt betaalt Chelsea zo'n 11 miljoen euro voor de huurconstructie.
Félix verhuisde in de zomer van 2019 van Benfica naar Madrid en met die overgang was voor beide partijen een recordbedrag van liefst 126 miljoen euro gemoeid. Hij speelde sindsdien 131 officiële wedstrijden voor Atlético en daarin was hij 34 keer trefzeker.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
7 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
9 uur geleden