Chelsea viert rentree van Lukaku met uitzege op Arsenal
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de rentree van Romelu Lukaku met een uitzege op Arsenal gevierd (0-2). De Belgische spits, overgekomen van Internazionale, tekende voor de openingstreffer. Reece James, de aangever van de 0-1, maakte nog voor rust de 0-2.
Lukaku vierde zijn eerste competitietreffer voor de club uit Londen die hij zeven jaar geleden verliet. Chelsea is na twee speelronden nog zonder puntenverlies, net als Tottenham Hotspur, Liverpool en Brighton & Hove Albion. Arsenal, de nummer 8 van vorig seizoen, is nog puntloos.
Arsenal miste Alexandre Lacazette vanwege een positieve coronatest. Aanwinst Martin Ødegaard was nog niet speelgerechtigd. Pierre-Emerick Aubameyang is hersteld van corona maar kon maar een half uur spelen. Trainer Mikel Arteta komt door de nederlaag steeds meer onder druk te staan. Gelet op het krachtsverschil tussen beide ploegen had de nederlaag van zijn ploeg hoger kunnen uitvallen. Zo schoot Lukaku nog op de lat.
Hakim Ziyech, hersteld van een schouderblessure, viel in de 82e minuut in bij Chelsea.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.
17 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.
1 uur geledenBREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.
3 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
23 uur geleden