Chelsea vierde na eenvoudige zege op Watford
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft door een 3-0-overwinning op Watford de vierde plaats in de Premier League weer in handen. De ploeg van coach Frank Lampard heeft 57 punten, twee meer dan Manchester United dat eerder zaterdag met 5-2 van Bournemouth won. Leicester City staat na de 3-0-zege op Crystal Palace derde en heeft een punt meer dan Chelsea.
De beste vier ploegen van de Premier League mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. De nummer 5 wellicht ook, omdat de UEFA het als tweede geklasseerde Manchester City voor twee jaar wil uitsluiten van Europees voetbal, vanwege schending van financiële regels. City vecht die straf aan bij het sporttribunaal CAS en krijgt volgende maand uitsluitsel.
Oliver Giroud bracht Chelsea op 1-0 met een goed geplaatst schot, laag in de rechterhoek. Vlak voor rust maakte Willian 2-0 uit een strafschop, die Chelsea had gekregen na een overtreding op Christian Pulisic. In blessuretijd bepaalde Ross Barkley de eindstand op 3-0 met een schot hoog in het doel.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
5 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
6 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
6 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
6 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
6 uur geleden