Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea verspeelt punten bij debuut trainer Tuchel

Chelsea verspeelt punten bij debuut trainer Tuchel

LONDEN (ANP) - Voor het eerst onder leiding van de net benoemde Duitse trainer Thomas Tuchel heeft Chelsea opnieuw punten verspeeld. De Londense club kwam op eigen veld tegen Wolverhampton Wanderers niet verder dan 0-0. Chelsea heeft 11 punten achterstand op koploper Manchester City.

Toch had hij genoten, zei Tuchel. "We hebben een enorme inzet getoond, gevoetbald met passie en er alles aangedaan om te winnen. Ook kwalitatief hebben we goed gespeeld. De organisatie was goed, we veroverden steeds snel de bal en hebben de kans gehad om te winnen. Ik kan niet wachten om echt met dit elftal aan de slag te gaan."

Na een minuut of twintig zorgde Hakim Ziyech voor het eerste gevaar voor Chelsea. Het schot van de oud-Ajacied werd echter gekeerd door doelman Rui Patríc, die vlak voor rust een inzet van Antonio Rüdiger onschadelijk maakte.

Hakim Ziyech

Ziyech was meteen opgesteld door de nieuwe coach, die zijn landgenoot Timo Werner op de bank zette. Daar zat ook oud-Vitessenaar Mason Mount. Ziyech speelde meer vanaf het midden dan in zijn voorgaande duels bij de Londense club. Tuchel zei dat er aan zijn keuzes niet te veel waarde moest worden gehecht. "Ik moest na een training de opstelling maken, dat is eigenlijk niet fair naar de spelers toe."

Vanwege tegenvallende resultaten had Chelsea trainer en oud-speler Frank Lampard, een icoon bij de club, weggestuurd. Tuchel was een maand geleden ontslagen bij Paris Saint-Germain, waarmee hij twee keer Frans kampioen werd en vorig seizoen nog in de finale van de Champions League stond.

Ki-Jana Hoever kwam meteen na rust in het veld bij de Wolves.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

8 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

9 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

10 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

10 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

11 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

12 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

16 uur geleden