Chelsea verspeelt diep in blessuretijd zege op Spurs
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft diep in blessuretijd een thuiszege op Tottenham Hotspur verspeeld. Harry Kane bezorgde de bezoekers in de 96e minuut alsnog een punt (2-2).
Chelsea kwam in de 19e minuut op voorsprong dankzij twee aanwinsten. Kalidou Koulibaly, overgekomen van Napoli, opende de score. Hij werd goed aangespeeld door Marc Cucurella, die het afgelopen seizoen nog voor Brighton & Hove Albion speelde. Pierre-Emile Højbjerg maakte gelijk voor de Spurs.
Reece James zette Chelsea opnieuw op voorsprong, op aangeven van de van Manchester City overgekomen Raheem Sterling. Die treffer leek lang voldoende voor de zege, totdat Kane doel trof. Hakim Ziyech zat de hele wedstrijd op de bank bij Chelsea.
Trainers Thomas Tuchel (Chelsea) en Antonio Conte (Spurs) kregen een rode kaart. Beide coaches hadden het tijdens de wedstrijd al voortdurend met elkaar aan de stok. De scheidsrechter greep in toen ze na het duel bijna met elkaar op de vuist gingen. Conte was van 2016 tot en 2018 hoofdtrainer van Chelsea.
"Ik heb helemaal geen problemen met Conte", zei Tuchel na de wedstrijd. "Ik wilde hem een hand geven en toen ging het fout." Conte wilde weinig woorden aan het incident vuil maken. "Ik denk dat we goed zijn weggekomen", analyseerde hij. "Want Chelsea was wel de betere ploeg."
Manchester City en Arsenal zijn na twee speelronden de enige clubs zonder puntenverlies in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
10 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
10 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
13 uur geleden