Chelsea verspeelt diep in blessuretijd zege op Spurs
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft diep in blessuretijd een thuiszege op Tottenham Hotspur verspeeld. Harry Kane bezorgde de bezoekers in de 96e minuut alsnog een punt (2-2).
Chelsea kwam in de 19e minuut op voorsprong dankzij twee aanwinsten. Kalidou Koulibaly, overgekomen van Napoli, opende de score. Hij werd goed aangespeeld door Marc Cucurella, die het afgelopen seizoen nog voor Brighton & Hove Albion speelde. Pierre-Emile Højbjerg maakte gelijk voor de Spurs.
Reece James zette Chelsea opnieuw op voorsprong, op aangeven van de van Manchester City overgekomen Raheem Sterling. Die treffer leek lang voldoende voor de zege, totdat Kane doel trof. Hakim Ziyech zat de hele wedstrijd op de bank bij Chelsea.
Trainers Thomas Tuchel (Chelsea) en Antonio Conte (Spurs) kregen een rode kaart. Beide coaches hadden het tijdens de wedstrijd al voortdurend met elkaar aan de stok. De scheidsrechter greep in toen ze na het duel bijna met elkaar op de vuist gingen. Conte was van 2016 tot en 2018 hoofdtrainer van Chelsea.
"Ik heb helemaal geen problemen met Conte", zei Tuchel na de wedstrijd. "Ik wilde hem een hand geven en toen ging het fout." Conte wilde weinig woorden aan het incident vuil maken. "Ik denk dat we goed zijn weggekomen", analyseerde hij. "Want Chelsea was wel de betere ploeg."
Manchester City en Arsenal zijn na twee speelronden de enige clubs zonder puntenverlies in de Premier League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
35 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
3 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
20 uur geleden