Chelsea verslaat Spurs opnieuw in League Cup en bereikt finale
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft Tottenham Hotspur ook in de tweede wedstrijd van de halve finale van de League Cup verslagen. Na de 2-0 op eigen veld werd het in het Tottenham Hotspur Stadium 1-0 voor de ploeg van trainer Thomas Tuchel.
De Duitse verdediger Antonio Rüdiger kopte na ruim een kwartier raak uit een corner. De Italiaanse Tottenham-keeper Pierluigi Gollini zag er bij het uitkomen niet overtuigend uit en miste de bal.
In de slotfase werd het duel tijdelijk stilgelegd wegens "een medisch noodgeval" op de tribune. Na een paar minuten werd de wedstrijd hervat.
Chelsea, waar Hakim Ziyech halverwege de tweede helft inviel, neemt het in de finale van de League Cup op tegen de winnaar van de ontmoeting tussen Liverpool en Arsenal. Die twee clubs treffen elkaar donderdag voor het eerst. De eerste wedstrijd zou vorige week al gespeeld worden, maar Liverpool had te maken met een corona-uitbraak in de selectie.
Manchester City won de afgelopen vier edities van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. Tottenham stond vorig seizoen in de finale.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
6 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden