Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea verliest voor het eerst sinds 2003 op Boxing Day

Chelsea verliest voor het eerst sinds 2003 op Boxing Day

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft voor het eerst sinds 2003 een nederlaag moeten incasseren op Boxing Day. De ploeg van manager Frank Lampard ging op het eigen Stamford Bridge onderuit tegen Southampton: 0-2. Voor Chelsea, de nummer 4 van de Premier League, betekende het al de derde nederlaag in de laatste vier competitieduels. De 'Blues' verloren twee weken geleden voor eigen publiek ook al met 1-0 van Bournemouth en hebben nu voor het eerst sinds 1998 in twee thuiswedstrijden op rij niet gescoord.

Michael Obafemi opende na een half uur de score. De 19-jarige Ier met Nigeriaanse roots schoot de bal vanaf de rand van het strafschopgebied met zijn linkervoet langs keeper Kepa Arrizabalaga (0-1). Nathan Redmond verdubbelde in de 73e minuut de voorsprong van Southampton, dat maar net boven de degradatiestreep staat. Chelsea-middenvelder N'Golo Kanté tikte de bal onbedoeld precies over teamgenoot César Azpilicueta in de voeten van de vrijstaande Redmond, die beheerst afrondde.

De laatste nederlaag van Chelsea op tweede kerstdag was in 2003, bij Charlton Athletic (4-2). Sindsdien wonnen de 'Blues' negen keer op Boxing Day, vijf keer speelden ze gelijk. De ploeg van Lampard begon goed aan dit seizoen, maar de laatste weken verloor de blauwe brigade vijf keer. Southampton is de derde ploeg in een maand tijd die met een zege Stamford Bridge verlaat. West Ham United en Bournemouth wonnen beide met 1-0 in de thuishaven van Chelsea.

Het jonge elftal van Lampard won zondag met 2-0 bij stadgenoot Tottenham Hotspur. Die ploeg van trainer José Mourinho herstelde zich op tweede kerstdag met winst op Brighton & Hove Albion (2-1) en verkleinde het gat met Chelsea daardoor weer tot drie punten.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

28 minuten geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

1 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

2 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

3 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

15 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

15 uur geleden