
Chelsea-verdediger Silva loopt kniebandblessure op
LONDEN (ANP) - Chelsea-verdediger Thiago Silva komt voorlopig niet in actie. De 38-jarige verdediger heeft aan de met 2-0 verloren ontmoeting met Tottenham Hotspur een kniebandblessure overgehouden.
Silva moest zich al in de 19e minuut laten vervangen en liet zich maandag onderzoeken. "De scanresultaten hebben schade aan Thiago's kniebanden bevestigd en hij zal nu tijdens zijn revalidatie nauw samenwerken met de medische afdeling van de club om zo snel mogelijk weer in actie te komen", meldt Chelsea.
Chelsea is bezig aan een teleurstellend seizoen en staat na 24 wedstrijden op de tiende plek.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Sparta heeft een 1-0-zege geboekt bij Heracles Almelo. Joshua Kitolano maakte na een uur de enige treffer van het matige duel.
26 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Newcastle United heeft thuis met 1-0 gewonnen van het Manchester United van trainer Erik ten Hag. De druk op de Nederlander zal daardoor opnieuw toenemen.
29 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de topploegen in de Serie A in het zicht gehouden. Het elftal van Oranje-international Tijjani Reijnders was in het eigen stadion met 3-1 te sterk voor middenmoter Frosinone.
45 minuten geledenWAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk is thuis niet verder gekomen dan een 2-2 gelijkspel tegen Excelsior. De thuisploeg leidde comfortabel met 2-0, maar die voorsprong ging verloren.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Vitesse heeft ook de tweede wedstrijd onder coach Edward Sturing niet kunnen winnen. De Arnhemmers gingen onderuit bij Fortuna Sittard (3-1) na een razendsnelle goal van Kai Sierhuis.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Girona FC. De ploeg uit de hoofdstad was in het eigen Bernabéu met 2-0 te sterk voor Granada.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - Didier Deschamps is niet tevreden over de loting voor de groepsfase van het EK in Duitsland, die Frankrijk aan het Nederlands elftal, Oostenrijk en Polen, Wales, Finland of Estland heeft gekoppeld. "Dat wordt heel lastig", zei hij. "Het had zeker makkelijker gekund."
2 uur geleden