Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea trekt verzoek om bekerwedstrijd zonder publiek in

Chelsea trekt verzoek om bekerwedstrijd zonder publiek in

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft na overleg met de Engelse voetbalbond het verzoek ingetrokken de kwartfinale van het toernooi om de FA Cup tegen Middlesbrough zaterdag zonder publiek te spelen. De Londense club meende dat honorering van die vraag de "integriteit van de sport" ten goede zou komen, maar kwam later tot inkeer.

De Russische eigenaar van Chelsea, Roman Abramovitsj, is op een Britse sanctielijst gezet wegens de inval in OekraÏne. Daardoor heeft Chelsea te maken met tal van ingrijpende restricties en mag de club bijvoorbeeld geen losse kaarten verkopen voor die uitwedstrijd.

"Chelsea erkent dat dit een enorme impact heeft op Middlesbrough en de supporters van de club, evenals op onze eigen fans die al tickets hebben gekocht voordat de beperkingen werden opgelegd", liet de winnaar van de Champions League, die woensdag in Frankrijk aantreedt tegen Lille, in eerste instantie weten. "Maar wij zijn van mening dat dit de eerlijkste manier is om het duel onder de huidige omstandigheden door te laten gaan."

Gastheer Middlesbrough FC had geen goed woord over voor het verzoek van Chelsea. Dat werd op de clubsite "bizar" en "volkomen ongegrond" genoemd omdat iedereen wel weet waarom er sancties zijn uitgevaardigd tegen Chelsea en omdat Middlesbrough daarmee helemaal niets mee te maken heeft.

"Voorstellen dat MFC en onze fans zouden moeten worden gestraft, is niet alleen uitgesproken oneerlijk maar mist ook elke fundering", aldus Middlesbrough. De club zei het een gotspe te vinden dat Chelsea "sportieve integriteit" aanhaalde om zaterdag achter gesloten deuren te kunnen voetballen.

Meer uit Voetbal

PSV boekt tegen Napoli eerste zege (6-2) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

5 uur geleden
Gravenberch ontbreekt bij Liverpool vanwege enkelblessure

LIVERPOOL (ANP) - Ryan Gravenberch mist woensdag de Champions League-wedstrijd van Liverpool tegen Eintracht Frankfurt vanwege een enkelblessure die de middenvelder zondag opliep. Dat meldde zijn club dinsdagavond op de website.

7 uur geleden
Heitinga houdt rekening met competitie tijdens duel met Chelsea

LONDEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga houdt tijdens de Champions League-wedstrijd bij Chelsea van woensdag al rekening met het competitieduel met FC Twente van komende zondag. "We gaan kijken hoe de wedstrijd morgen verloopt, maar we houden FC Twente in het achterhoofd", zei de coach dinsdag tijdens de persconferentie in Londen.

7 uur geleden
Barcelona wint ruim van tiental Olympiakos

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de tweede overwinning geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Spaanse landskampioen van coach Hansi Flick won in het Olympisch Stadion in Barcelona met 6-1 van Olympiakos uit Griekenland.

7 uur geleden
Persconferentie Liverpool afgelast door problemen met vliegtuig

LIVERPOOL (ANP) - De persconferentie voorafgaand aan de Champions League-wedstrijd van woensdag tussen Liverpool en Eintracht Frankfurt is afgelast. Dat meldt de Engelse club dinsdagavond op X. Vanwege technische problemen met het vliegtuig van de ploeg van trainer Arne Slot is er vertraging ontstaan en kan het persmoment dinsdagavond in Frankfurt niet doorgaan. Slot en Dominik Szoboszlai zouden de pers daar om 19.30 uur te woord staan.

7 uur geleden
Bosz straft Dest met plek op de bank omdat hij te laat was

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Sergiño Dest zit dinsdag in de thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League op de reservebank omdat hij te laat was voor de wedstrijdbespreking. Dat meldt een woordvoerder van de Eindhovense club. Ryan Flamingo neemt de plaats van Dest als rechtervleugelverdediger over.

7 uur geleden
Door blessures geplaagd Chelsea hoopt op Fernández tegen Ajax

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Enzo Maresca kan woensdag in het Champions League-duel met Ajax wellicht weer een beroep doen op Enzo Fernández. De Argentijnse middenvelder had knieklachten, maar lijkt op tijd fit te zijn. "Enzo heeft alweer meegetraind, maar we beslissen morgen pas of hij meespeelt", zei Maresca, die met zijn ploeg de afgelopen weken drie zeges op rij boekte.

7 uur geleden