Chelsea-trainer Tuchel geniet van lelijke wedstrijd
SEVILLA (ANP) - Trainer Thomas Tuchel van Chelsea gaf toe dat het duel met FC Porto in de kwartfinales van de Champions League niet de schoonheidsprijs verdiende, maar de Duitser had genoten van de vechtlust bij zijn ploeg. Chelsea verloor weliswaar met 1-0 in de return, maar dankzij de 2-0-zege in de eerste confrontatie met de Portugezen plaatste de Londense club zich voor de halve finales. "En dat is niet even een formaliteit. De halve finales halen in de Champions League is een geweldige prestatie", aldus Tuchel.
Chelsea was in het tweede duel met Porto vooral bezig met het voorkomen van een tegendoelpunt. "Een deel van onze prestatie is om het andere team niet te laten presteren en dat hebben we gedaan. Op televisie was het waarschijnlijk niet heel leuk om naar te kijken, maar langs de zijlijn was het een heel intense wedstrijd en het was een waar genoegen om te zien hoe mijn team zich door dat gevecht werkte."
In de halve finales neemt Chelsea het op tegen de winnaar van het tweeluik in de kwartfinales tussen Real Madrid en Liverpool.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
11 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
12 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriƫn Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
16 uur geleden