Chelsea-trainer Lampard verwacht meer mooie avonden voor Havertz
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Frank Lampard is onder de indruk van zijn spits Kai Havertz, die woensdagavond drie keer tot scoren kwam in de League Cup. Chelsea won het duel met Barnsley met 6-0.
"De combinaties met Tammy Abraham, de manier waarop hij in de wedstrijd groeide en het vertrouwen dat hij opdeed met zijn drie goals; het was een geweldige avond voor Kai en de eerste van vele voor hem", zei Lampard over zijn Duitse topaankoop.
De 21-jarige Havertz wist bij zijn eerste wedstrijden niet te imponeren. Zondag werd hij tegen Liverpool na één helft gewisseld. "Ik zei na de eerste twee wedstrijden al dat Kai geen voorbereiding heeft gehad en bij het afronden van zijn transfer is hij er ook een paar dagen uit geweest", aldus de trainer.
"We moesten hem woensdag gebruiken vanwege een paar blessures. En dit was een uitgelezen kans om te wennen aan ons spel als we niet in balbezit zijn." Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
4 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
16 uur geleden