Chelsea-trainer Lampard verwacht meer mooie avonden voor Havertz
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Frank Lampard is onder de indruk van zijn spits Kai Havertz, die woensdagavond drie keer tot scoren kwam in de League Cup. Chelsea won het duel met Barnsley met 6-0.
"De combinaties met Tammy Abraham, de manier waarop hij in de wedstrijd groeide en het vertrouwen dat hij opdeed met zijn drie goals; het was een geweldige avond voor Kai en de eerste van vele voor hem", zei Lampard over zijn Duitse topaankoop.
De 21-jarige Havertz wist bij zijn eerste wedstrijden niet te imponeren. Zondag werd hij tegen Liverpool na één helft gewisseld. "Ik zei na de eerste twee wedstrijden al dat Kai geen voorbereiding heeft gehad en bij het afronden van zijn transfer is hij er ook een paar dagen uit geweest", aldus de trainer.
"We moesten hem woensdag gebruiken vanwege een paar blessures. En dit was een uitgelezen kans om te wennen aan ons spel als we niet in balbezit zijn." Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
10 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
13 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden