Chelsea-trainer Lampard verwacht meer mooie avonden voor Havertz
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Frank Lampard is onder de indruk van zijn spits Kai Havertz, die woensdagavond drie keer tot scoren kwam in de League Cup. Chelsea won het duel met Barnsley met 6-0.
"De combinaties met Tammy Abraham, de manier waarop hij in de wedstrijd groeide en het vertrouwen dat hij opdeed met zijn drie goals; het was een geweldige avond voor Kai en de eerste van vele voor hem", zei Lampard over zijn Duitse topaankoop.
De 21-jarige Havertz wist bij zijn eerste wedstrijden niet te imponeren. Zondag werd hij tegen Liverpool na één helft gewisseld. "Ik zei na de eerste twee wedstrijden al dat Kai geen voorbereiding heeft gehad en bij het afronden van zijn transfer is hij er ook een paar dagen uit geweest", aldus de trainer.
"We moesten hem woensdag gebruiken vanwege een paar blessures. En dit was een uitgelezen kans om te wennen aan ons spel als we niet in balbezit zijn." Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
4 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden