Chelsea-trainer Lampard verwacht meer mooie avonden voor Havertz
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Frank Lampard is onder de indruk van zijn spits Kai Havertz, die woensdagavond drie keer tot scoren kwam in de League Cup. Chelsea won het duel met Barnsley met 6-0.
"De combinaties met Tammy Abraham, de manier waarop hij in de wedstrijd groeide en het vertrouwen dat hij opdeed met zijn drie goals; het was een geweldige avond voor Kai en de eerste van vele voor hem", zei Lampard over zijn Duitse topaankoop.
De 21-jarige Havertz wist bij zijn eerste wedstrijden niet te imponeren. Zondag werd hij tegen Liverpool na één helft gewisseld. "Ik zei na de eerste twee wedstrijden al dat Kai geen voorbereiding heeft gehad en bij het afronden van zijn transfer is hij er ook een paar dagen uit geweest", aldus de trainer.
"We moesten hem woensdag gebruiken vanwege een paar blessures. En dit was een uitgelezen kans om te wennen aan ons spel als we niet in balbezit zijn." Havertz kwam afgelopen zomer voor circa 80 miljoen euro over van Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
51 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
2 uur geleden