Chelsea-speler Hudson-Odoi niet vervolgd voor verkrachting
LONDEN (ANP) - De politie heeft het onderzoek naar vermeende verkrachting door Chelsea-speler Callum Hudson-Odoi gestaakt. De aanvaller van de Londense club bracht zelf een verklaring naar buiten. "Na een volledig en grondig onderzoek heeft de politie nu bevestigd dat ze geen verdere actie zal ondernemen."
Hudson-Odoi, 19 jaar oud, werd op 17 mei aangehouden in zijn penthouse op beschuldiging van verkrachting. Hij zou een date hebben gehad met een vrouw, die later onwel werd en de hulpdiensten belde. Na verhoor werd hij op borgtocht vrijgelaten, maar het onderzoek ging door.
'Ik heb gezwegen en de politie mijn volledige medewerking verleend tijdens haar onderzoek, omdat ik wist dat er spoedig een dag zou komen dat mijn naam zou worden gewist", meldt Hudson-Odoi verder. "Ik heb geleerd dat voetballen en spelen voor een van de beste clubs ter wereld een grote verantwoordelijkheid met zich meebrengt, en in de toekomst zal ik proberen mijn platform als Chelsea-speler te gebruiken om het best mogelijke rolmodel te zijn."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
7 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
14 uur geleden