Chelsea speelt gelijk tegen Southampton bij debuut Ziyech
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de thuiswedstrijd tegen Southampton niet kunnen winnen: 3-3. Hakim Ziyech maakte zijn langverwachte debuut bij de club uit Londen, hij deed de laatste twintig minuten van het duel mee.
De ploeg van trainer Frank Lampard overtuigde tegen Southampton in aanvallend opzicht, maar oogde defensief zwak. De nieuwe Duitse aanwinsten Timo Werner en Kai Havertz maakten hun eerste doelpunten in de Premier League namens Chelsea. Werner maakte er twee voor rust en Havertz scoorde na rust.
In de tussentijd was Southampton, dat bij vlagen beter was dan Chelsea, door defensieve fouten van de thuisploeg op gelijke hoogte gekomen. Danny Ings strafte balverlies van Havertz af met de 2-1. Na rust gingen verdediger Kurt Zouma en de bekritiseerde doelman Kepa Arrizabalaga bij Chelsea in de fout in waardoor Che Adams gelijk kon maken. Die gelijke stand stond slechts twee minuten op het scorebord omdat Havertz zijn ploeg weer snel aan de leiding hielp.
In blessuretijd knikte verdediger Jannik Vestergaard de bal na een schot van debutant bij Southampton Theo Walcott binnen. Daarmee bracht hij Chelsea de tweede remise van het seizoen toe.
Coach Lampard gunde de van Ajax overgenomen Ziyech zijn debuut, nadat de international van Marokko voldoende was hersteld van zijn knieblessure. Ziyech speelde nog geen officieel duel voor de Londenaren nadat hij in de voorbereiding geblesseerd raakte.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
5 uur geleden