Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea rolt Malmö op, Juventus wint bij FC Zenit

Chelsea rolt Malmö op, Juventus wint bij FC Zenit

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in groep H van de Champions League een eenvoudige zege geboekt op Malmö FF. De Londense club won op Stamford Bridge met 4-0 van de Zweden en staat daarmee stevig op de tweede plek in de groep achter Juventus. De Italianen wonnen met 1-0 bij FC Zenit in Rusland.

Andreas Christensen zette Chelsea al in de 9e minuut op voorsprong. Hij wist de voorzet van Bernardo Silva knap binnen te werken. Na een overtreding op Romelu Lukaku door Lasse Nielsen, maakte Jorginho er vanaf elf meter 2-0 van. Coach Thomas Tuchel moest de geblesseerde Belgische spits wel wisselen. In de tweede helft liepen de Engelsen verder uit via Kai Havertz, die doelman Johan Dahlin kansloos liet en opnieuw Jorginho uit een strafschop.

Juventus, met Matthijs de Ligt centraal achterin, had in Sint-Petersburg wel het beste van het spel, maar kon kansen voor onder anderen Álvaro Morata niet in een doelpunt omzetten. In de 86e minuut viel de treffer toch. Dejan Kulusevski kopte de bal onbereikbaar voor doelman Stanislav Kritsyuk in de verre hoek binnen.

De Italiaanse club gaat met 9 punten aan de leiding. Chelsea volgt met 6 punten en FC Zenit heeft er 3. Malmö is nog zonder punten.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

7 minuten geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

10 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

10 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

11 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

12 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

14 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

14 uur geleden