Chelsea neemt aanvaller Sterling over van Manchester City
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft Raheem Sterling overgenomen van Manchester City. De Londense club heeft de komst van de aanvaller officieel bekendgemaakt. Met de overgang zou zo'n 54 miljoen euro gemoeid zijn, melden officieuze bronnen.
Sterling, international, speelde sinds 2015 bij City en werd meerdere keren kampioen van Engeland met de club. Daarvoor speelde hij enkele jaren voor Liverpool. Sterling heeft bij Chelsea een contract voor vijf jaar getekend.
"Ik heb al veel bereikt als voetballer", reageerde Sterling. "Maar er is nog zoveel te winnen en dat wil ik bij Chelsea doen. Londen is eigenlijk mijn thuis en ik ben heel blij dat ik nu weer in mijn 'eigen' stad kan gaan spelen. Op Stamford Bridge kan ik nu wekelijks voor mijn familie en vrienden laten zien wat ik waard ben. Dat is bijna te mooi om waar te zijn."
Sterling is de eerste grote aankoop van Chelsea onder de nieuwe eigenaar Todd Boehly.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden