Chelsea neemt aanvaller Sterling over van Manchester City
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft Raheem Sterling overgenomen van Manchester City. De Londense club heeft de komst van de aanvaller officieel bekendgemaakt. Met de overgang zou zo'n 54 miljoen euro gemoeid zijn, melden officieuze bronnen.
Sterling, international, speelde sinds 2015 bij City en werd meerdere keren kampioen van Engeland met de club. Daarvoor speelde hij enkele jaren voor Liverpool. Sterling heeft bij Chelsea een contract voor vijf jaar getekend.
"Ik heb al veel bereikt als voetballer", reageerde Sterling. "Maar er is nog zoveel te winnen en dat wil ik bij Chelsea doen. Londen is eigenlijk mijn thuis en ik ben heel blij dat ik nu weer in mijn 'eigen' stad kan gaan spelen. Op Stamford Bridge kan ik nu wekelijks voor mijn familie en vrienden laten zien wat ik waard ben. Dat is bijna te mooi om waar te zijn."
Sterling is de eerste grote aankoop van Chelsea onder de nieuwe eigenaar Todd Boehly.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
18 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
1 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
5 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
20 uur geleden