Chelsea naar vijfde plek na zege op West Ham United: 3-0
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft door een geflatteerde zege op West Ham United de vijfde plaats ingenomen in de Premier League. De ploeg van trainer Frank Lampard won met 3-0 in het eigen Stamford Bridge, maar was nauwelijks beter dan de tegenstander.
Chelsea begon overtuigend en kwam door een harde kopbal van Thiago Silva na 10 minuten op 1-0, maar de thuisclub wist er geen vervolg aan te geven. Het was West Ham dat grotendeels in de Londense derby het spel bepaalde. Tot goals van de bezoekers leidde het overwicht niet.
Diep in de tweede helft vielen plotseling binnen drie minuten tijd twee goals van Chelsea-aanvaller Tammy Abraham. Eerst verlengde hij succesvol een schot van Timo Werner, kort daarna tikte hij de rebound in nadat keeper Lukasz Fabianski van West Ham een inzet van Christian Pulisic wegstompte. Werner had vlak voor tijd zelfs de 4-0 op de voeten, maar zijn schot ketste af op de lat.
Chelsea heeft 25 punten, evenveel als Tottenham Hotspur, maar een beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian MbappƩ een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
20 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
23 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
1 dag geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
1 dag geleden