Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea naar kwartfinales FA Cup na zege op Barnsley

Chelsea naar kwartfinales FA Cup na zege op Barnsley

BARNSLEY (ANP) - Chelsea heeft zich gevoegd bij de laatste acht van de FA Cup. De Londenaren van coach Thomas Tuchel waren bij Barnsley met 1-0 te sterk.

Chelsea begon met Hakim Ziyech in de basis tegen de middenmotor uit het Championship, het tweede niveau van Engeland. De voormalig Ajacied werd halverwege de tweede helft gewisseld. Toen stond het 1-0 na een treffer van Tammy Abraham. De aanvaller had in de eerste helft al aanspraak gemaakt op een strafschop maar kreeg die niet. Op aangeven van invaller Reece James zette hij Chelsea in de 65e minuut alsnog op voorsprong.

Abraham was ook belangrijk aan de andere kant. Een kwartier voor tijd kopte hij een inzet van Michael Sollbauer van de lijn. Barnsley kreeg nog enkele vrije trappen in de slotfase, maar kwam niet tot scoren.

Chelsea was vorig seizoen finalist in de FA Cup. Bekerhouder Arsenal werd in de vierde ronde uitgeschakeld door Southampton.

Meer uit Voetbal

PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

46 minuten geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

1 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

16 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

16 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden