Chelsea mist Azpilicueta en Pulisic in Champions League
LONDEN (ANP) - Chelsea moet het volgende week in de return tegen Bayern München in de achtste finales van de Champions League in ieder geval zonder César Azpilicueta en Christian Pulisic doen. Beide basiskrachten uit het elftal van manager Frank Lampard liepen in de verloren finale om de FA Cup tegen Arsenal (1-2) een hamstringblessure op. "Ze laten beiden een scan maken, maar ze zijn er volgende week niet bij", aldus Lampard, die ook vreest dat Pedro een ontwrichte schouder heeft.
Chelsea staat volgende week zaterdag in Duitsland voor een loodzware opgave. De Engelse club moet in de return tegen Bayern een nederlaag van 3-0 zien weg te poetsen om de kwartfinales te bereiken. Mogelijk kan Lampard in München wel weer beschikken over Willian en N'Golo Kanté. De twee vaste krachten bij Chelsea zijn hersteld van fysieke klachten, maar bleven tegen Arsenal aan de kant.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrek van bondscoach Julian Nagelsmann bevestigd. Eerder op vrijdag meldden verschillende media, waaronder Sky Sport en Bild Zeitung, al dat de 38-jarige trainer zou vertrekken.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Aanvaller Sébastien Haller heeft afscheid genomen van FC Utrecht. Dat deed de 32-jarige international van Ivoorkust op sociale media. De spits had een aflopend contract in Utrecht.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft Massimiliano Allegri aangesteld als nieuwe trainer. De 58-jarige Italiaan is de opvolger van Antonio Conte, die in mei zijn afscheid aankondigde. Hij tekende een contract in Napels tot medio 2029.
5 uur geledenVANCOUVER (ANP) - De Algerijnse sterspeler Riyad Mahrez stopt als international. Algerije werd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag uitgeschakeld op het WK voetbal na een nederlaag tegen Zwitserland (0-2). "Dit was mijn laatste wedstrijd voor Algerije", zei de aanvoerder.
6 uur geledenARLINGTON (ANP/AFP) - Het is nog onzeker of sterspeler Mohamed Salah van Egypte vrijdagavond aan de aftrap staat voor de wedstrijd in de zestiende finales van het WK voetbal tegen Australië. De 34-jarige aanvaller werd afgelopen weekend tijdens het laatste groepsduel met Iran (1-1) gewisseld met een hamstringprobleem.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann (38) stapt op. Dat melden verschillende Duitse media waaronder Sky Sport en Bild Zeitung op vrijdag. Het vertrek van Nagelsmann komt niet als verrassing, al had hij zelf aanvankelijk aangegeven tot en met het EK van 2028 te willen aanblijven. Duitsland werd in de zestiende finale van het WK voetbal na strafschoppen uitgeschakeld door Paraguay.
8 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Zwitserland staat in de achtste finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Murat Yakin bereikte de laatste zestien in de nacht van donderdag op vrijdag door Algerije in Vancouver met 2-0 te verslaan. De Zwitsers spelen in de strijd om een plaats in de kwartfinales eveneens in BC Place Vancouver tegen de winnaar van het duel tussen Colombia en Ghana.
9 uur geleden