Chelsea mist Azpilicueta en Pulisic in Champions League
LONDEN (ANP) - Chelsea moet het volgende week in de return tegen Bayern München in de achtste finales van de Champions League in ieder geval zonder César Azpilicueta en Christian Pulisic doen. Beide basiskrachten uit het elftal van manager Frank Lampard liepen in de verloren finale om de FA Cup tegen Arsenal (1-2) een hamstringblessure op. "Ze laten beiden een scan maken, maar ze zijn er volgende week niet bij", aldus Lampard, die ook vreest dat Pedro een ontwrichte schouder heeft.
Chelsea staat volgende week zaterdag in Duitsland voor een loodzware opgave. De Engelse club moet in de return tegen Bayern een nederlaag van 3-0 zien weg te poetsen om de kwartfinales te bereiken. Mogelijk kan Lampard in München wel weer beschikken over Willian en N'Golo Kanté. De twee vaste krachten bij Chelsea zijn hersteld van fysieke klachten, maar bleven tegen Arsenal aan de kant.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.
2 uur geledenPARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
14 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
18 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
19 uur geleden