Chelsea met moeite langs degradant Norwich City
LONDEN (ANP) - Chelsea is weer een stapje dichter bij kwalificatie gekomen voor de groepsfase van de Champions League. De Londense club pakte op eigen veld drie punten tegen degradant Norwich City, maar gemakkelijk ging dat zeker niet. De thuisclub, met aanwinst Hakim Ziyech (ex-Ajax) op de tribune, kwam niet verder dan 1-0. De Fransman Olivier Giroud maakte op slag van rust het doelpunt.
De moeizame wedstrijd tegen Norwich City, met Tim Krul in het doel, maakte nog eens duidelijk dat Chelsea hapert in de beslissende fase van de Premier League. De ploeg van coach Frank Lampard verloor afgelopen zaterdag al pijnlijk met 3-0 bij Sheffield United. Daardoor kwam de vereiste eindklassering in de top 4 nog meer onder druk te staan. Chelsea had echter geluk dat daarna de concurrenten Leicester City (4-1 verlies bij Bournemouth) en Manchester United (2-2 tegen Southampton) evenmin tot winst kwamen.
Chelsea heeft als nummer 3 de kansen op kwalificatie voor de Champions League mede daardoor nog steeds in eigen hand. De Londense club speelt in Premier League nog tegen kampioen Liverpool en subtopper Wolverhampton Wanderers.
Meer uit Voetbal
VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
28 minuten geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
16 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
16 uur geleden