Chelsea meldt zich bij PSV voor aanvaller Madueke
EINDHOVEN (ANP) - PSV raakt deze transferperiode, na Cody Gakpo, mogelijk nog een aanvaller kwijt. Chelsea wil Noni Madueke graag overnemen. De 20-jarige Britse aanvaller heeft nog een contract tot de zomer van 2025 bij PSV.
"Ze hebben aangegeven interesse te hebben, een aantal dagen geleden. Verder nog geen vervolg", meldt algemeen directeur Marcel Brands.
Eerder op vrijdag zei trainer Ruud van Nistelrooij al dat Madueke in de belangstelling staat. "Ik weet dat er interesse is, maar als trainer wil je liever je beste spelers behouden", aldus de oud-spits. "Er kunnen situaties ontstaan waarbij clubs met een aanbieding komen, die niet tegen te houden is."
PSV ontving, inclusief bonussen, ongeveer 50 miljoen euro voor Gakpo. Madueke zou de Eindhovense club ook miljoenen moeten opleveren, als Chelsea concreet wordt. Volgens het Eindhovens Dagblad wil PSV 45 miljoen voor de aanvaller hebben. Mocht Madueke vertrekken, dan wil Van Nistelrooij zijn selectie zo snel mogelijk versterken. "Dan moet je klaarstaan met een optie of meerdere opties om hem te vervangen", aldus de coach.
Chelsea is bezig aan een tegenvallend seizoen en scoort moeizaam. De Londenaren staan na achttien duels op de tiende plaats in de Premier League met slechts 21 doelpunten.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
3 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
6 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
11 uur geleden