Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea meldt zich bij PSV voor aanvaller Madueke

Chelsea meldt zich bij PSV voor aanvaller Madueke

EINDHOVEN (ANP) - PSV raakt deze transferperiode, na Cody Gakpo, mogelijk nog een aanvaller kwijt. Chelsea wil Noni Madueke graag overnemen. De 20-jarige Britse aanvaller heeft nog een contract tot de zomer van 2025 bij PSV.

"Ze hebben aangegeven interesse te hebben, een aantal dagen geleden. Verder nog geen vervolg", meldt algemeen directeur Marcel Brands.

Eerder op vrijdag zei trainer Ruud van Nistelrooij al dat Madueke in de belangstelling staat. "Ik weet dat er interesse is, maar als trainer wil je liever je beste spelers behouden", aldus de oud-spits. "Er kunnen situaties ontstaan waarbij clubs met een aanbieding komen, die niet tegen te houden is."

PSV ontving, inclusief bonussen, ongeveer 50 miljoen euro voor Gakpo. Madueke zou de Eindhovense club ook miljoenen moeten opleveren, als Chelsea concreet wordt. Volgens het Eindhovens Dagblad wil PSV 45 miljoen voor de aanvaller hebben. Mocht Madueke vertrekken, dan wil Van Nistelrooij zijn selectie zo snel mogelijk versterken. "Dan moet je klaarstaan met een optie of meerdere opties om hem te vervangen", aldus de coach.

Chelsea is bezig aan een tegenvallend seizoen en scoort moeizaam. De Londenaren staan na achttien duels op de tiende plaats in de Premier League met slechts 21 doelpunten.

Meer uit Voetbal

Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

40 minuten geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

1 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

16 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

23 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden