Chelsea meldt zich bij PSV voor aanvaller Madueke
EINDHOVEN (ANP) - PSV raakt deze transferperiode, na Cody Gakpo, mogelijk nog een aanvaller kwijt. Chelsea wil Noni Madueke graag overnemen. De 20-jarige Britse aanvaller heeft nog een contract tot de zomer van 2025 bij PSV.
"Ze hebben aangegeven interesse te hebben, een aantal dagen geleden. Verder nog geen vervolg", meldt algemeen directeur Marcel Brands.
Eerder op vrijdag zei trainer Ruud van Nistelrooij al dat Madueke in de belangstelling staat. "Ik weet dat er interesse is, maar als trainer wil je liever je beste spelers behouden", aldus de oud-spits. "Er kunnen situaties ontstaan waarbij clubs met een aanbieding komen, die niet tegen te houden is."
PSV ontving, inclusief bonussen, ongeveer 50 miljoen euro voor Gakpo. Madueke zou de Eindhovense club ook miljoenen moeten opleveren, als Chelsea concreet wordt. Volgens het Eindhovens Dagblad wil PSV 45 miljoen voor de aanvaller hebben. Mocht Madueke vertrekken, dan wil Van Nistelrooij zijn selectie zo snel mogelijk versterken. "Dan moet je klaarstaan met een optie of meerdere opties om hem te vervangen", aldus de coach.
Chelsea is bezig aan een tegenvallend seizoen en scoort moeizaam. De Londenaren staan na achttien duels op de tiende plaats in de Premier League met slechts 21 doelpunten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
7 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
23 uur geleden