Chelsea mag toch weer kaarten voor wedstrijden verkopen
LONDEN (ANP) - Chelsea mag toch weer tickets voor wedstrijden aan supporters gaan verkopen. De Britse regering heeft daar toestemming voor gegeven. Sinds eigenaar Roman Abramovitsj vanwege zijn Russische connecties op een sanctielijst is gezet, heeft de club met veel restricties te maken.
De toestemming is nu verleend voor bezoekende fans bij de thuiswedstrijden van Chelsea, voor duels in de internationale en nationale bekertoernooien en wedstrijden van het vrouwenteam. Hiervoor heeft Chelsea een speciale licentie gekregen van de overheid.
In de praktijk betekent dit volgens de BBC onder meer dat Chelsea tickets kan verkopen voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Real Madrid en voor de halve finale in de FA Cup, die gespeeld wordt op Wembley.
De opbrengsten van de verkoop gaan rechtstreeks naar de overkoepelende organisatie Premier League, die het geld vervolgens onder de betrokkenen gaat verdelen.
Seizoenkaarthouders houden gewoon toegang tot de thuiswedstrijden van Chelsea in de Premier League. Dat geldt ook voor mensen die kaarten hebben gekocht voor de sancties van kracht werden.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
10 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
1 dag geleden