Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea mag toch weer kaarten voor wedstrijden verkopen

Chelsea mag toch weer kaarten voor wedstrijden verkopen

LONDEN (ANP) - Chelsea mag toch weer tickets voor wedstrijden aan supporters gaan verkopen. De Britse regering heeft daar toestemming voor gegeven. Sinds eigenaar Roman Abramovitsj vanwege zijn Russische connecties op een sanctielijst is gezet, heeft de club met veel restricties te maken.

De toestemming is nu verleend voor bezoekende fans bij de thuiswedstrijden van Chelsea, voor duels in de internationale en nationale bekertoernooien en wedstrijden van het vrouwenteam. Hiervoor heeft Chelsea een speciale licentie gekregen van de overheid.

In de praktijk betekent dit volgens de BBC onder meer dat Chelsea tickets kan verkopen voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Real Madrid en voor de halve finale in de FA Cup, die gespeeld wordt op Wembley.

De opbrengsten van de verkoop gaan rechtstreeks naar de overkoepelende organisatie Premier League, die het geld vervolgens onder de betrokkenen gaat verdelen.

Seizoenkaarthouders houden gewoon toegang tot de thuiswedstrijden van Chelsea in de Premier League. Dat geldt ook voor mensen die kaarten hebben gekocht voor de sancties van kracht werden.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

37 minuten geleden
ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

19 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

19 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

22 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

1 dag geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 dag geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

1 dag geleden