Chelsea mag toch weer kaarten voor wedstrijden verkopen
LONDEN (ANP) - Chelsea mag toch weer tickets voor wedstrijden aan supporters gaan verkopen. De Britse regering heeft daar toestemming voor gegeven. Sinds eigenaar Roman Abramovitsj vanwege zijn Russische connecties op een sanctielijst is gezet, heeft de club met veel restricties te maken.
De toestemming is nu verleend voor bezoekende fans bij de thuiswedstrijden van Chelsea, voor duels in de internationale en nationale bekertoernooien en wedstrijden van het vrouwenteam. Hiervoor heeft Chelsea een speciale licentie gekregen van de overheid.
In de praktijk betekent dit volgens de BBC onder meer dat Chelsea tickets kan verkopen voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Real Madrid en voor de halve finale in de FA Cup, die gespeeld wordt op Wembley.
De opbrengsten van de verkoop gaan rechtstreeks naar de overkoepelende organisatie Premier League, die het geld vervolgens onder de betrokkenen gaat verdelen.
Seizoenkaarthouders houden gewoon toegang tot de thuiswedstrijden van Chelsea in de Premier League. Dat geldt ook voor mensen die kaarten hebben gekocht voor de sancties van kracht werden.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriƫn Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
8 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
8 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
13 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
20 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden