Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea lijdt bij Southampton tweede nederlaag van het seizoen

Chelsea lijdt bij Southampton tweede nederlaag van het seizoen

SOUTHAMPTON (ANP) - Chelsea heeft met Hakim Ziyech in de basis de uitwedstrijd tegen Southampton verloren. Het werd 2-1 in het St. Mary's Stadium, waar Chelsea de tweede nederlaag van het seizoen leed.

Raheem Sterling bezorgde Chelsea halverwege de eerste helft nog wel een voorsprong, maar 5 minuten later maakte de Belg Romeo Lavia gelijk. Adam Armstrong bepaalde al in de extra tijd van de eerste helft de eindstand.

De 29-jarige Ziyech, die deze transferperiode met Ajax sprak over een terugkeer, speelde de hele wedstrijd. Hij kwam dit seizoen pas een half uur in actie in de Premier League, in de uitwedstrijd tegen Leeds United. Ook dat duel ging verloren, met 3-0.

Chelsea heeft na vijf duels pas 7 punten. Koploper Arsenal heeft al 5 punten meer en nog een duel tegoed.

Sinisterra

Oud-Feyenoorder Luis Sinisterra maakte zijn eerste doelpunt voor Leeds United, dat hem deze zomer overnam van de Rotterdammers. De Colombiaan nam in de thuiswedstrijd tegen Everton de 1-1 voor zijn rekening.

Met zijn schot met links van buiten het zestienmetergebied bepaalde Sinisterra, die voor het eerst in de basis stond in de Premier League, de eindstand. Kort na zijn doelpunt werd de Zuid-Amerikaan gewisseld.

Leeds United heeft 8 punten, Everton pas 3.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

10 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

10 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

12 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

13 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

13 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

14 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

14 uur geleden