
Chelsea lijdt bij Southampton tweede nederlaag van het seizoen
SOUTHAMPTON (ANP) - Chelsea heeft met Hakim Ziyech in de basis de uitwedstrijd tegen Southampton verloren. Het werd 2-1 in het St. Mary's Stadium, waar Chelsea de tweede nederlaag van het seizoen leed.
Raheem Sterling bezorgde Chelsea halverwege de eerste helft nog wel een voorsprong, maar 5 minuten later maakte de Belg Romeo Lavia gelijk. Adam Armstrong bepaalde al in de extra tijd van de eerste helft de eindstand.
De 29-jarige Ziyech, die deze transferperiode met Ajax sprak over een terugkeer, speelde de hele wedstrijd. Hij kwam dit seizoen pas een half uur in actie in de Premier League, in de uitwedstrijd tegen Leeds United. Ook dat duel ging verloren, met 3-0.
Chelsea heeft na vijf duels pas 7 punten. Koploper Arsenal heeft al 5 punten meer en nog een duel tegoed.
Sinisterra
Oud-Feyenoorder Luis Sinisterra maakte zijn eerste doelpunt voor Leeds United, dat hem deze zomer overnam van de Rotterdammers. De Colombiaan nam in de thuiswedstrijd tegen Everton de 1-1 voor zijn rekening.
Met zijn schot met links van buiten het zestienmetergebied bepaalde Sinisterra, die voor het eerst in de basis stond in de Premier League, de eindstand. Kort na zijn doelpunt werd de Zuid-Amerikaan gewisseld.
Leeds United heeft 8 punten, Everton pas 3.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea-trainer Mauricio Pochettino heeft zijn elftal gewaarschuwd voor een reactie van een 'gewond' Manchester United. "Ik denk niet dat het een goed moment is om bij ze op bezoek te moeten. We zullen een team treffen dat er alles aan wil doen om te winnen", aldus de Argentijn over het Premier League-duel van woensdag.
19 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Joel Matip is bij Liverpool de volgende speler die voorlopig niet in actie kan komen door een blessure. De verdediger heeft last van zijn knie. "Er moet nog een scan worden gemaakt, maar het ziet er niet goed uit", zei trainer Jürgen Klopp in zijn vooruitblik op de ontmoeting van woensdag met Sheffield United.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester United heeft vier journalisten verbannen van de persconferentie van trainer Erik ten Hag voor het competitieduel met Chelsea van woensdag. De club is van mening dat de journalisten om commentaar hadden moeten vragen, voordat ze artikelen publiceerden waarin ze aangaven dat Ten Hag het vertrouwen van een aantal spelers was kwijtgeraakt.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Pep Guardiola denkt dat Manchester City de Engelse landstitel voor het vierde seizoen op rij wint. De trainer zegt zich na het derde gelijkspel op rij geen zorgen te maken. Manchester City staat voorlopig derde, kort achter koploper Arsenal en Liverpool.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komende maanden niet de beschikking over aanvaller Mika Godts. De 18-jarige Belg kampt met een bovenbeenblessure.
4 uur geledenSHEFFIELD (ANP) - Sheffield United heeft trainer Paul Heckingbottom ontslagen. De vorig seizoen gepromoveerde club van de Nederlandse middenvelder Gustavo Hamer staat op de laatste plaats in de Premier League. In de eerste veertien duels werden slechts 5 punten gepakt.
4 uur geledenDORTMUND (ANP/RTR) - Borussia Dortmund kan de komende week geen beroep doen op aanvaller Sébastien Haller. De 29-jarige oud-Ajacied kampt met een lichte knieblessure.
5 uur geleden