Chelsea lijdt bij Southampton tweede nederlaag van het seizoen
SOUTHAMPTON (ANP) - Chelsea heeft met Hakim Ziyech in de basis de uitwedstrijd tegen Southampton verloren. Het werd 2-1 in het St. Mary's Stadium, waar Chelsea de tweede nederlaag van het seizoen leed.
Raheem Sterling bezorgde Chelsea halverwege de eerste helft nog wel een voorsprong, maar 5 minuten later maakte de Belg Romeo Lavia gelijk. Adam Armstrong bepaalde al in de extra tijd van de eerste helft de eindstand.
De 29-jarige Ziyech, die deze transferperiode met Ajax sprak over een terugkeer, speelde de hele wedstrijd. Hij kwam dit seizoen pas een half uur in actie in de Premier League, in de uitwedstrijd tegen Leeds United. Ook dat duel ging verloren, met 3-0.
Chelsea heeft na vijf duels pas 7 punten. Koploper Arsenal heeft al 5 punten meer en nog een duel tegoed.
Sinisterra
Oud-Feyenoorder Luis Sinisterra maakte zijn eerste doelpunt voor Leeds United, dat hem deze zomer overnam van de Rotterdammers. De Colombiaan nam in de thuiswedstrijd tegen Everton de 1-1 voor zijn rekening.
Met zijn schot met links van buiten het zestienmetergebied bepaalde Sinisterra, die voor het eerst in de basis stond in de Premier League, de eindstand. Kort na zijn doelpunt werd de Zuid-Amerikaan gewisseld.
Leeds United heeft 8 punten, Everton pas 3.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden