Chelsea legt Oekraïense middenvelder Moedrik vast
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van Sjachtar Donetsk-middenvelder Michailo Moedrik afgerond. De 22-jarige Oekraïner tekende een contract voor 8,5 jaar bij de Londense club. Chelsea betaalde naar verluidt een bedrag van 70 miljoen euro, dat met bonussen kan oplopen tot 100 miljoen.
"Ik ben erg blij dat ik bij Chelsea heb getekend", verklaarde Moedrik, die eveneens in de belangstelling stond van Arsenal. "Het is een enorm grote club, in een fantastische competitie en het is een erg mooie uitdaging voor mij op dit moment in mijn carrière. Ik kijk ernaar uit om onder trainer Graham Potter aan de slag te gaan.
Moedrik was dit seizoen betrokken bij achttien treffers in evenzoveel wedstrijden, waaronder drie doelpunten en twee assists in de Champions League. De middenvelder was zondag al aanwezig als toeschouwer bij het competitieduel met Crystal Palace
Chelsea kan de versterking goed gebruiken. De ploeg staat op de tiende plaats in de Premier League en won slechts zeven van de achttien wedstrijden. Het elftal van Potter is ook al uitgeschakeld in de twee Engelse bekertoernooien. Chelsea zou eveneens geïnteresseerd zijn in PSV-aanvaller Noni Madueke, terwijl onlangs ook de Portugees João Félix werd gehuurd.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
20 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
1 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
14 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
16 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
18 uur geleden