Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea legt Oekraïense middenvelder Moedrik vast

Chelsea legt Oekraïense middenvelder Moedrik vast

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van Sjachtar Donetsk-middenvelder Michailo Moedrik afgerond. De 22-jarige Oekraïner tekende een contract voor 8,5 jaar bij de Londense club. Chelsea betaalde naar verluidt een bedrag van 70 miljoen euro, dat met bonussen kan oplopen tot 100 miljoen.

"Ik ben erg blij dat ik bij Chelsea heb getekend", verklaarde Moedrik, die eveneens in de belangstelling stond van Arsenal. "Het is een enorm grote club, in een fantastische competitie en het is een erg mooie uitdaging voor mij op dit moment in mijn carrière. Ik kijk ernaar uit om onder trainer Graham Potter aan de slag te gaan.

Moedrik was dit seizoen betrokken bij achttien treffers in evenzoveel wedstrijden, waaronder drie doelpunten en twee assists in de Champions League. De middenvelder was zondag al aanwezig als toeschouwer bij het competitieduel met Crystal Palace

Chelsea kan de versterking goed gebruiken. De ploeg staat op de tiende plaats in de Premier League en won slechts zeven van de achttien wedstrijden. Het elftal van Potter is ook al uitgeschakeld in de twee Engelse bekertoernooien. Chelsea zou eveneens geïnteresseerd zijn in PSV-aanvaller Noni Madueke, terwijl onlangs ook de Portugees João Félix werd gehuurd.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

26 minuten geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

1 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

3 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

3 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

3 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

4 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

5 uur geleden