Chelsea legt keeper Mendy voor vijf jaar vast
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de Senegalese keeper Édouard Mendy voor vijf jaar vastgelegd. De 28-jarige Mendy wordt overgenomen van de Franse club Stade Rennes.
Chelsea had behoefte aan een extra doelman, zeker na het gestuntel de afgelopen weken van Kepa Arrizabalaga. De 25-jarige Spanjaard, die twee jaar geleden voor 80 miljoen euro naar Londen kwam, ging in de fout tijdens de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Brighton en hij blunderde ook zondag tegen Liverpool.
Oud-doelman Petr Cech, nu werkzaam als technisch adviseur bij Chelsea, adviseerde trainer Frank Lampard om Mendy te halen. Cech verkaste in 2004 ook van Rennes naar Chelsea.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.
3 uur geleden