Chelsea knokt zich bij West Bromwich terug van ruime achterstand
LONDEN (ANP) - Chelsea moet al vroeg dit seizoen in de achtervolging. De Londense voetbalclub, die de voorbije zomer meerdere topaankopen deed en daarvoor veel geld uitgaf, liet zaterdag bij West Bromwich Albion 2 punten liggen: 3-3. Bij rust keek Chelsea nog tegen een achterstand van 3-0 aan. Vorige week verloor het elftal van trainer Frank Lampard al van kampioen Liverpool (0-2). Na drie duels heeft Chelsea 4 punten.
De verdediging van Chelsea oogde voor rust zwak. Na 4 minuten ging de Spanjaard Marcos Alonso in de fout door de bal door het midden weg te koppen. Callum Robinson profiteerde door de bal diagonaal binnen te schieten. De Ierse aanvaller was in de 25e minuut opnieuw trefzeker, dit keer na een fout van de Braziliaanse aanvoerder Thiago Silva. Kyle Bartley maakte de pijn voor Chelsea nog groter door nog binnen een half uur voor de 3-0 te zorgen.
Na rust lag het initiatief bij Chelsea. Mason Mount, oud-speler van Vitesse, maakte met een fraai afstandsschot de 3-1 en Callum Hudson-Odoi bracht met de 3-2 in de 70e minuut de spanning terug. West Bromwich leek stand te houden, maar in blessuretijd tikte Tammy Abraham van dichtbij de 3-3 binnen.
Hakim Ziyech ontbrak nog bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft na een knieblessure wel weer de training hervat.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
1 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
15 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
22 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden