Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea knokt zich bij West Bromwich terug van ruime achterstand

Chelsea knokt zich bij West Bromwich terug van ruime achterstand

LONDEN (ANP) - Chelsea moet al vroeg dit seizoen in de achtervolging. De Londense voetbalclub, die de voorbije zomer meerdere topaankopen deed en daarvoor veel geld uitgaf, liet zaterdag bij West Bromwich Albion 2 punten liggen: 3-3. Bij rust keek Chelsea nog tegen een achterstand van 3-0 aan. Vorige week verloor het elftal van trainer Frank Lampard al van kampioen Liverpool (0-2). Na drie duels heeft Chelsea 4 punten.

De verdediging van Chelsea oogde voor rust zwak. Na 4 minuten ging de Spanjaard Marcos Alonso in de fout door de bal door het midden weg te koppen. Callum Robinson profiteerde door de bal diagonaal binnen te schieten. De Ierse aanvaller was in de 25e minuut opnieuw trefzeker, dit keer na een fout van de Braziliaanse aanvoerder Thiago Silva. Kyle Bartley maakte de pijn voor Chelsea nog groter door nog binnen een half uur voor de 3-0 te zorgen.

Na rust lag het initiatief bij Chelsea. Mason Mount, oud-speler van Vitesse, maakte met een fraai afstandsschot de 3-1 en Callum Hudson-Odoi bracht met de 3-2 in de 70e minuut de spanning terug. West Bromwich leek stand te houden, maar in blessuretijd tikte Tammy Abraham van dichtbij de 3-3 binnen.

Hakim Ziyech ontbrak nog bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft na een knieblessure wel weer de training hervat.

Meer uit Voetbal

PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

30 minuten geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

1 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

1 uur geleden
Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

9 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

9 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

20 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

21 uur geleden