Chelsea knokt zich bij West Bromwich terug van ruime achterstand
LONDEN (ANP) - Chelsea moet al vroeg dit seizoen in de achtervolging. De Londense voetbalclub, die de voorbije zomer meerdere topaankopen deed en daarvoor veel geld uitgaf, liet zaterdag bij West Bromwich Albion 2 punten liggen: 3-3. Bij rust keek Chelsea nog tegen een achterstand van 3-0 aan. Vorige week verloor het elftal van trainer Frank Lampard al van kampioen Liverpool (0-2). Na drie duels heeft Chelsea 4 punten.
De verdediging van Chelsea oogde voor rust zwak. Na 4 minuten ging de Spanjaard Marcos Alonso in de fout door de bal door het midden weg te koppen. Callum Robinson profiteerde door de bal diagonaal binnen te schieten. De Ierse aanvaller was in de 25e minuut opnieuw trefzeker, dit keer na een fout van de Braziliaanse aanvoerder Thiago Silva. Kyle Bartley maakte de pijn voor Chelsea nog groter door nog binnen een half uur voor de 3-0 te zorgen.
Na rust lag het initiatief bij Chelsea. Mason Mount, oud-speler van Vitesse, maakte met een fraai afstandsschot de 3-1 en Callum Hudson-Odoi bracht met de 3-2 in de 70e minuut de spanning terug. West Bromwich leek stand te houden, maar in blessuretijd tikte Tammy Abraham van dichtbij de 3-3 binnen.
Hakim Ziyech ontbrak nog bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft na een knieblessure wel weer de training hervat.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden