Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea knokt zich bij West Bromwich terug van ruime achterstand

Chelsea knokt zich bij West Bromwich terug van ruime achterstand

LONDEN (ANP) - Chelsea moet al vroeg dit seizoen in de achtervolging. De Londense voetbalclub, die de voorbije zomer meerdere topaankopen deed en daarvoor veel geld uitgaf, liet zaterdag bij West Bromwich Albion 2 punten liggen: 3-3. Bij rust keek Chelsea nog tegen een achterstand van 3-0 aan. Vorige week verloor het elftal van trainer Frank Lampard al van kampioen Liverpool (0-2). Na drie duels heeft Chelsea 4 punten.

De verdediging van Chelsea oogde voor rust zwak. Na 4 minuten ging de Spanjaard Marcos Alonso in de fout door de bal door het midden weg te koppen. Callum Robinson profiteerde door de bal diagonaal binnen te schieten. De Ierse aanvaller was in de 25e minuut opnieuw trefzeker, dit keer na een fout van de Braziliaanse aanvoerder Thiago Silva. Kyle Bartley maakte de pijn voor Chelsea nog groter door nog binnen een half uur voor de 3-0 te zorgen.

Na rust lag het initiatief bij Chelsea. Mason Mount, oud-speler van Vitesse, maakte met een fraai afstandsschot de 3-1 en Callum Hudson-Odoi bracht met de 3-2 in de 70e minuut de spanning terug. West Bromwich leek stand te houden, maar in blessuretijd tikte Tammy Abraham van dichtbij de 3-3 binnen.

Hakim Ziyech ontbrak nog bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft na een knieblessure wel weer de training hervat.

Meer uit Voetbal

Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

2 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

2 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

5 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

5 uur geleden
AZ-trainer Echteld spaart tegen Sjachtar spelers voor bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.

6 uur geleden
Trainer Kuijt verlengt contract bij FC Dordrecht tot medio 2028

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.

8 uur geleden
NAC vecht besluit KNVB aan duel met Go Ahead geldig te verklaren

BREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.

8 uur geleden