Chelsea klimt door derde zege op rij naar vijfde plaats
SHEFFIELD (ANP) - Chelsea is door een 2-1-zege bij Sheffield United gestegen naar de vijfde plaats in de Premier League. De Londenaren van coach Thomas Tuchel won voor de derde keer op rij en zijn op 39 punten gekomen, evenveel als West Ham United, maar Chelsea heeft een beter doelsaldo.
Koploper Manchester City, dat eerder op de avond met 4-1 won bij Liverpool, heeft elf punten meer dan Chelsea. De afstand tot Liverpool dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, is maar 1 punt.
Chelsea speelde bij hekkensluiter Sheffield zonder voormalig Ajacied Hakim Ziyech, maar met oud-Vitesse-speler Mason Mount. Die zette de bezoekers vlak voor de rust uit Londen op 1-0 na een voorzet van Timo Werner. In de tweede helft kwam Sheffied op gelijke hoogte. Chelsea-verdediger Antonio Rüdiger passeerde met een terugspeelbal zijn eigen doelman Edouard Mendy. Chelsea herstelde zich snel. Enkele minuten later werd Werner neergelegd door doelman Aaron Ramsdale en kon Jorginho de strafschop benutten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
43 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
3 uur geleden