Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Chelsea klimt door derde zege op rij naar vijfde plaats

Chelsea klimt door derde zege op rij naar vijfde plaats

SHEFFIELD (ANP) - Chelsea is door een 2-1-zege bij Sheffield United gestegen naar de vijfde plaats in de Premier League. De Londenaren van coach Thomas Tuchel won voor de derde keer op rij en zijn op 39 punten gekomen, evenveel als West Ham United, maar Chelsea heeft een beter doelsaldo.

Koploper Manchester City, dat eerder op de avond met 4-1 won bij Liverpool, heeft elf punten meer dan Chelsea. De afstand tot Liverpool dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, is maar 1 punt.

Chelsea speelde bij hekkensluiter Sheffield zonder voormalig Ajacied Hakim Ziyech, maar met oud-Vitesse-speler Mason Mount. Die zette de bezoekers vlak voor de rust uit Londen op 1-0 na een voorzet van Timo Werner. In de tweede helft kwam Sheffied op gelijke hoogte. Chelsea-verdediger Antonio Rüdiger passeerde met een terugspeelbal zijn eigen doelman Edouard Mendy. Chelsea herstelde zich snel. Enkele minuten later werd Werner neergelegd door doelman Aaron Ramsdale en kon Jorginho de strafschop benutten.

Meer uit Voetbal

Feyenoord mist topscorer Ueda tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.

29 minuten geleden
Liverpool-aankoop Jacquet loopt 'serieuze' blessure op bij Rennes

LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.

2 uur geleden
Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

12 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

12 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

12 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

12 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

17 uur geleden