Chelsea is Kanté even kwijt
LONDEN (ANP) - Chelsea moet de strijd om een plek in de Champions League voorlopig vervolgen zonder N'Golo Kanté. De Franse middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen. Kanté moest zich zaterdag in de slotfase van de gewonnen thuiswedstrijd tegen Watford (3-0) laten vervangen.
"Hij heeft een klein probleem met zijn hamstring", zei manager Frank Lampard. "Hij laat een scan maken en dan weten we hoe erg het is. Ik denk dat hij dinsdag tegen Crystal Palace in ieder geval niet kan meedoen."
Kanté, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel veroverde, is een vaste waarde op het middenveld van Chelsea. De blauwe brigade van Lampard staat vijf wedstrijden voor het einde van de Premier League op de vierde plaats, maar de verschillen zijn klein achter kampioen Liverpool en nummer 2 Manchester City. De top 4 plaatst zich voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).
7 uur geledenSEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
7 uur geledenIPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PEC Zwolle in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 2-2.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.
16 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.
16 uur geleden