Chelsea is Kanté even kwijt
LONDEN (ANP) - Chelsea moet de strijd om een plek in de Champions League voorlopig vervolgen zonder N'Golo Kanté. De Franse middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen. Kanté moest zich zaterdag in de slotfase van de gewonnen thuiswedstrijd tegen Watford (3-0) laten vervangen.
"Hij heeft een klein probleem met zijn hamstring", zei manager Frank Lampard. "Hij laat een scan maken en dan weten we hoe erg het is. Ik denk dat hij dinsdag tegen Crystal Palace in ieder geval niet kan meedoen."
Kanté, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel veroverde, is een vaste waarde op het middenveld van Chelsea. De blauwe brigade van Lampard staat vijf wedstrijden voor het einde van de Premier League op de vierde plaats, maar de verschillen zijn klein achter kampioen Liverpool en nummer 2 Manchester City. De top 4 plaatst zich voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.
29 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.
6 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.
6 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).
7 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey wil zich de komende weken manifesteren als de eerste spits van Oranje. Met zijn drie doelpunten in de uitwedstrijd tegen Manchester City van zondag lijkt bondscoach Xavi Hernández nauwelijks nog om de aanvaller van Sunderland heen te kunnen.
7 uur geleden