
Chelsea is Kanté even kwijt
LONDEN (ANP) - Chelsea moet de strijd om een plek in de Champions League voorlopig vervolgen zonder N'Golo Kanté. De Franse middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen. Kanté moest zich zaterdag in de slotfase van de gewonnen thuiswedstrijd tegen Watford (3-0) laten vervangen.
"Hij heeft een klein probleem met zijn hamstring", zei manager Frank Lampard. "Hij laat een scan maken en dan weten we hoe erg het is. Ik denk dat hij dinsdag tegen Crystal Palace in ieder geval niet kan meedoen."
Kanté, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel veroverde, is een vaste waarde op het middenveld van Chelsea. De blauwe brigade van Lampard staat vijf wedstrijden voor het einde van de Premier League op de vierde plaats, maar de verschillen zijn klein achter kampioen Liverpool en nummer 2 Manchester City. De top 4 plaatst zich voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB staat op woensdag 11 oktober stil bij Coming Out Day, een dag waarop jaarlijks aandacht wordt besteed aan het moment dat mensen openlijk uitkomen voor hun seksuele voorkeur of genderidentiteit. "Voetbal brengt miljoenen mensen met uiteenlopende achtergronden samen. Talent en passie voor voetbal kennen geen onderscheid, maar helaas komt discriminatie in het voetbal nog steeds voor, waaronder richting lhbtiq+'s", stelt de KNVB.
35 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt Russische teams weer toe te laten in het internationale voetbal. Volgens Sky News volgt daarover mogelijk later op woensdag al een besluit. Rusland is sinds de inval in Oekraïne van februari 2022 uitgesloten van deelname aan internationale voetbaltoernooien.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Turkije heeft zich teruggetrokken voor de organisatie van het EK voetbal van 2028. Dat meldt de BBC. Daarmee is er geen concurrent meer voor het gezamenlijke bid van het Verenigd Koninkrijk en Ierland.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Eredivisieclub PEC Zwolle heeft zeventien supporters een voorlopig stadionverbod opgelegd na ongeregeldheden kort na de verloren uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (2-1) afgelopen weekend. PEC-supporters braken na de nederlaag door hekken en zochten de confrontatie met fans van Heracles.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het restant van het zaterdag gestaakte Eredivisieduel tussen RKC Waalwijk en Ajax wordt uitgespeeld op woensdag 6 december. Het competitiebestuur betaald voetbal meldt dat daarbij publiek welkom is. De wedstrijd werd zaterdag in de 85e minuut gestaakt nadat RKC-doelman Etienne Vaessen met op het eerste oog ernstig letsel was uitgevallen na een botsing met Ajax-aanvaller Brian Brobbey.
4 uur geledenLENS (ANP) - Arsenal-coach Mikel Arteta maakt zich zorgen over de beschikbaarheid van zijn aanvaller Bukayo Saka voor de topper in de Premier League van zondag tegen Manchester City. Saka verliet dinsdag in het met 2-1-verloren groepsduel met Lens in de Champions League al voor rust het veld met een blessure.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United-coach Erik ten Hag gelooft ook na de tweede nederlaag in evenzoveel duels in de groepsfase dat de knock-outfase van de Champions League voor zijn ploeg haalbaar is. "Alles is nog open, er komen nog vier duels en we spelen nu twee keer tegen FC Kopenhagen", zei Ten Hag bij tv-zender TNT Sports na de nederlaag (2-3) op eigen veld tegen Galatasaray. Eerder verloor zijn ploeg met 4-3 bij Bayern München.
6 uur geleden