Chelsea houdt vertrouwen in blunderende keeper
LONDEN (ANP) - Trainer Frank Lampard houdt vertrouwen in keeper Kepa Arrizabalaga, ondanks een reeks fouten en blunders van de Spanjaard. De doelman gaf ook zondag tegen Liverpool (0-2) weer een doelpunt weg.
"Het is mijn taak om hem vertrouwen te geven, want een doelman heeft vertrouwen nodig", zei Lampard over de 25-jarige Spanjaard, die twee jaar geleden voor 80 miljoen euro naar Londen kwam. Arrizabalaga raakte vorig seizoen na een aantal missers al even zijn basisplaats kwijt en hij begon dit seizoen met fouten tegen Brighton & Hove Albion en tegen Liverpool. Zondag treuzelde de Spanjaard na een terugspeelbal zo lang, dat hij de bal tegen het uitgestoken been van Sadio Mané aan schoot. De Senegalees kon zo zijn tweede doelpunt van de wedstrijd maken.
"Een heel duidelijke en kostbare fout", zei Lampard. "Kepa weet dat ook. Maar we blijven hem steunen. We doen het samen." De manager van Chelsea kondigde wel alvast aan dat reservekeeper Willy Caballero woensdag in de League Cup tegen Barnsley onder de lat staat. De 38-jarige Argentijn speelde vorig seizoen ook de bekerwedstrijden. "Dit was altijd al mijn plan, ongeacht wat tegen Liverpool zou gebeuren. Ik wil dus niet dat mensen hier conclusies aan verbinden", aldus Lampard.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
5 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
7 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
19 uur geledenBERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.
19 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.
19 uur geleden